Sayfa 485/615 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon
Arama sonucu : 4919 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Bozüyük belediyesi ile beraber 9 tır yardım malzemesi gönderdiği bilgisi var twitterda.
    https://twitter.com/bakkalcioglu11/s..._mCtHX9yg&s=19

2.  Alıntı Originally Posted by Muramurat1 Yazıyı Oku
    Bozüyük belediyesi ile beraber 9 tır yardım malzemesi gönderdiği bilgisi var twitterda.
    https://twitter.com/bakkalcioglu11/s..._mCtHX9yg&s=19
    Nihayet...görmek istedigimiz ve bekledigimiz .. tesekkurler emegi gecen ve katkısı olanlara..yatirim yaptigımiz ve ortagı oldugumuz sirket adına daha bir gururla ve yüzümüz ak olarak bizde ! Devamı da gelir insallah...ytd

4 gündür tahta patinaj çekiyor önce oyak satışa başladı ardından ziraat yatırım ağırlıklı oyak satışları ile yine 11 bandına geldiğimiz noktadan döndü !

son 4 gündür ziraat satışı 390K + Oyak 75K ile tahtaya iyi satış getirdiler

oysa tüm yapı şirketleri koptu gitti.

inşaat boya seramik plastik pencere falan filan tavan giderken bunun kopması lazımdı.

neyse yapacak bişey yok bekleyeceğiz.

Neden sürekli düşüyor grafik ne durumda acaba

5. Baskı var ama bir yerlerine g.....r bu baskı

bir gün gelecek, bu mızrak bu çuvala sığmayacak !

yapı ile ilgili her şirket hissesinin koştuğu dönemde hiç kımıldamadan kalabilmek hatta eksi olabilmek büyük meziyet gerçekten.

ortada hisse de yok ama !

herkes binalar için izolasyondan yalıtımdan bahsediyor, ortada tık yok.

faaliyet konumuz yalıtım değil mi bizim ?

ama sabırla beklemeye devam

2020 corona hikayesinde rta nasıl bir anda fantastik şirket haline geldiyse , önümüzdeki süreçte yalıtım hikayesine bu şirkette o hale gelecek inşallah.

iyi yatırım sabır işi !

8. Benzer , iliskili ( insaat sektorü ) agirlikli is yapan iki sirket :

DOGUB

SERMAYE : 39.647...
    ÖZSERMAYE : 32.745....
    FK : 604.6
    PD/ DD : 19.4
    PYASADAKI SENET : 17.4 MIL.
    KAR (12 AYLIK ): 1052.445...( 1 Milyon 52 bin )
    HISSENİN FIYATI : 15.90

BERKOSAN

SERMAYE : 31.200...
    OZSERMAYE : 95.992....
    FK : 15.8
    PD/DD : 3.16
    PIYASADAKI SENET SAYISI : 20.850...
    KAR ( 9 AYLIK ) : 8.194 ... ( 8 Milyon 194 bin )
    HISSENIN FIYATI : 9.60

Evet durum bu. Rasyolara gore fiyatlama. Kaldı ki bir tarafta özsermayesi ekside olan bir sirket.
    Bu kadar mı sahipsiz itibarsız otelenmis bir sirket BERKOSAN ? Bu fiyatlarda boyle sirket hissesi kaldı mı BIST te. ? En dandik batik sirketler bile sırf isim hakkina olmadik rakamlarda fiyatlanirken... Berkosan ın o kadar hasilat satış rakamı , ihracat , fabrikalar yurt dışı istirakleri , degerli yerlerde arsalar , sektorel talep tesvik ve gelismelerle hala bu rakamlarda fiyatlanması...boyle sahipsiz oksüz yetim gibi..boyle itibarsız...yatirımcısına bu kadar haksizlik..
    En buyuk sorumluluk vebal ah alma..sirketi bu hale düsüren..sahiplerinde ve yonetiminde..
    Sirketlerine güvenmiyorlar ve degerli görmuyorlarki ; hissemiz ucuz degerinin altında bu fiyatlari hak etmiyor diyemiyorlar ve geri alım yapıp kendileri de güven veremiyorlar piyasaya. ,.Şirketlerinin arkasinda DAĞ gibi duramıyor sahip cıkmıyorlar...o cesaret o niyette olmayacak gibi ! El mahkum belki bir babayiğit gelirde..Adam gibi adam..Bir ümit !.. ytd

Sayfa 485/615 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •