Sayfa 584/616 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594 ... SonSon
Arama sonucu : 4921 madde; 4,665 - 4,672 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

Alıntı Originally Posted by cenkbjk Yazıyı Oku
    Foruma ilk mesajı kasım 2023.. Gören de 5 yıldır hisse de sanacak
    Üşenmeden dönüp baktın mı hocam helal olsun valla
    Kaçırdığın fırsatlar senin değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Yahu, ben bu hissede pozisyon açmaya başladığımda alt pazarda işlem gören, kimsenin yüzüne bile bakmadığı bir hisse idi. Ne sayın keko ne de hiç kimse yoktu buralarda. Açıkça yazmak gerekirse o dönem tahtacı benimle inatlaştı, o verdi ben aldım. Verseydi daha da alacaktım. Hepsi geride yazılı.

Birilerinin emeğini kullanarak herkesten önce demiş bir de...Kimmiş o birileri ? Benden önce kim 1 satır yorum yapmış buraya ?

*

Ben borsadan tamamen çıkma kararı aldım diyorum, gelmiş niye sattın diyor biri de...La havle.
    Satarken aldığınız pozisyondan bahsediyorum. İkincisi kendiniz demişsiniz yazınızda “sayende çok güzel paralar kazandım” diye. Her neyse benden sonrası tufan deme özgürlüğünüz tabi ki var.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Sn. Keko dediğiniz gibi arkadaşın satması problem değil en nihayetinde herkes özgür ama usül olarak hiç etik olmayan bir davranış bence. Böyle bir satıştan herkesin zarar görebileceği çok net. Bu ortamda bu arkadaştan çok daha fazla mala sahip olanlar var. Aynı hareketi bu arkadaştan önce onlar yapsaydı şimdi bu arkadaştan bizim düştüğümüz durumdaydı. Allah'tan o arkadaşların lügatında bu şekilde bir satış yapmak yer almamaktadır.

4.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Sn. Keko dediğiniz gibi arkadaşın satması problem değil en nihayetinde herkes özgür ama usül olarak hiç etik olmayan bir davranış bence. Böyle bir satıştan herkesin zarar görebileceği çok net. Bu ortamda bu arkadaştan çok daha fazla mala sahip olanlar var. Aynı hareketi bu arkadaştan önce onlar yapsaydı şimdi bu arkadaştan bizim düştüğümüz durumdaydı. Allah'tan o arkadaşların lügatında bu şekilde bir satış yapmak yer almamaktadır.
    bence de diğer yatırımcı arkadaşları da düşünmek gerekiyor...ben satayım benden sonrası hisse gebersin anlayışı doğru değil....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Bu piyasalarda kazanmakta var kaybetmekte bu bilinçle hareket eden bir yatırımcıyım. Ama şu mübarek ramazan ayında 2 günde toplam 950 K tl kaybımın bu şekilde bir hareket sonrası oluşmasını açıkça içime sindiremiyorum.

6. Kaldı ki benim kaybımdan çok daha fazla meblağlar da olan dostlarım var. Bunca insanın vebaline girmeden usulüne uygun bir satış yapılmış olsaydı kimsenin sitemine de maruz kalınmazdı.

7. Allah büyük bugün bir 45 ve üzeri kapanış yaparsa biraz moraller yerine gelir diye düşünüyorum.

8. Aslında düşüşün sebebi arkadaşın hisselerini satması ise buna sevinmek gerekir. en azından Norveç Fabrika ve bilanço ile ilgili kötü bir durumun olmadığını düşünebiliriz( umarım öyledir ). sadece birazcık zaman kaybı oldu diyelim ve sabırla bekleyelim.

Sayfa 584/616 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •