Sayfa 599/616 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609 ... SonSon
Arama sonucu : 4927 madde; 4,785 - 4,792 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Kadir gecemiz mübarek olsun inşallah.

2. Millet çekirdeği almış kale arkasından sessizce maçı izliyor anlaşılan

3. Boş kademelere gereksiz bir düşüş ve sonrasında normalleşmeyi yaşıyoruz..

4. berkosan dün yaptığı tavan ile moralleri iyicene düzeltti....güven tazeledi...umarım en kısa sürede 56 tl lik zirvemizi görürüz...süpriz bir güzel bilanço bizi çok güzel yerlere taşıyabilecektir...merakla bekliyoruz...düşük sermaye, yüksek karlılık, yüksek döviz pozisyonu, büyüme isteği ,avrupa ayağının sağlam olması ve akranlarına göre çok iyi durumda olup onlara göre çok ucuz olması faktörleri bizi destekleyecektir..

bundan sonra borsaya sermayesi 100 milyon, toplam aktifleri de 1,5 milyardan aşağı olan şirketler de gelemeyeceğine göre bizim gibi küçük hisseler çok kıymete binecek...küçük egeen yolunda emin adımlar ile devam...sabır sabır sabır....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Ağzından bal akıyor yine değerli Keko kardeşim. Senin yazıların moral oluyor.

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    berkosan dün yaptığı tavan ile moralleri iyicene düzeltti....güven tazeledi...umarım en kısa sürede 56 tl lik zirvemizi görürüz...süpriz bir güzel bilanço bizi çok güzel yerlere taşıyabilecektir...merakla bekliyoruz...düşük sermaye, yüksek karlılık, yüksek döviz pozisyonu, büyüme isteği ,avrupa ayağının sağlam olması ve akranlarına göre çok iyi durumda olup onlara göre çok ucuz olması faktörleri bizi destekleyecektir..

bundan sonra borsaya sermayesi 100 milyon, toplam aktifleri de 1,5 milyardan aşağı olan şirketler de gelemeyeceğine göre bizim gibi küçük hisseler çok kıymete binecek...küçük egeen yolunda emin adımlar ile devam...sabır sabır sabır....
    Usta keşfedilmek için güzel bir bilanço yeterli mi ?

7.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Boş kademelere gereksiz bir düşüş ve sonrasında normalleşmeyi yaşıyoruz..
    Bugünkü hareket neydi üstad böyle

8.  Alıntı Originally Posted by agresifyatırımcı Yazıyı Oku
    hisse grubuna yatırımcı geldi alım yaptılar diyip arkasına satmanda manidar oldu keko bey kazanckapısı arkadasınla alım yaptığınız kağıtları x'de güzel reklam yapıyorsunuz
    Susma hakkımı kullanıyorum dememe rağmen gidip gelip bana laf çakanlara şöyle bir bakayım dedim, meğer neler varmış neler...

Bunca yıldır burada yazar çizer, hisse alır satarım; tek 1 kişi benim hakkımda böyle bir şey yazmamıştır...Ünlü bir düşünürün çok sevdiğim bir sözü var: "Bir kişi olduğundan daha fazla ahlaklı görünme çabası içerisinde ise o kişi ahlaksızdır" der...

Ben, 19 lardan aldığım malı 50 lerden verince ve bunu alenen, tüm samimiyetimle yazınca kötü, siz millete gaz verip mal boşaltınca iyi mi yani ?

Herkesin içini ve dışını şüphesiz en iyi bilen yüce Allah'tır...Herkese bol kazanç, hayırlı bayramlar...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Sayfa 599/616 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •