Sayfa 579/615 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589 ... SonSon
Arama sonucu : 4919 madde; 4,625 - 4,632 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Yönetim iyi niyetli değil senelerce somurduler

2. Aynen.Böyle kasıtlı yaparlarsa bu mübarek günde iki yakaları bir araya gelmesin.inşallah.
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ky sattıkça onların ekmeğine yağ sürecek..onlara bu saatten sonra mal vermemek lazım..umarım bu kadar ky nın günahını aldıkları için iflah olmazlar...çok yazık ettiler...
    SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu hissede tahtacının olduğundan bile şüpheliyim.. Kağıttan kale gibi o kadar düşük hacimlerle yıkıldı ki yani altlara biraz destek atsa dün kapanışta 19.000 lotla karanlık odada taban yapmasına engel olsa bugünkü taban da gelmezdi. Hisseye kimse destek atmadı tersine bugün panikleyip tabana yazıldılar.. Yönetim de artık iki yıl sonra hangi karara vardılar açıklamak için bir taban daha bekliyor, hissenin durumu umurlarında değil..

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ky sattıkça onların ekmeğine yağ sürecek..onlara bu saatten sonra mal vermemek lazım..umarım bu kadar ky nın günahını aldıkları için iflah olmazlar...çok yazık ettiler...
    Dostum iş başa düşecek..diğer tahtalarımızdan buraya takviye yapacağız..

5. İki gündür yaşananlar can sıkıcımı evet can sıkıcı, ama kendi adıma tek bir lot dahi satmadığım için maçın sonucunu heyecanla bekliyorum. Bakalım filmin sonunda şirkete güvenip hissede kalanlar mı kazanacak yoksa bu baskıya fazla dayanamayarak satanlarmı.

6.  Alıntı Originally Posted by cenkbjk Yazıyı Oku
    Bu hissede tahtacının olduğundan bile şüpheliyim.. Kağıttan kale gibi o kadar düşük hacimlerle yıkıldı ki yani altlara biraz destek atsa dün kapanışta 19.000 lotla karanlık odada taban yapmasına engel olsa bugünkü taban da gelmezdi. Hisseye kimse destek atmadı tersine bugün panikleyip tabana yazıldılar.. Yönetim de artık iki yıl sonra hangi karara vardılar açıklamak için bir taban daha bekliyor, hissenin durumu umurlarında değil..
    bence tahtacı var ama şu anda ky yatırımcısını panikletecek şekilde hareket ediyor...borsanın yıkıldığı günlerde dahi kendi dinamikleri ile başbaşa kaldığında dik durmasını bildi..ama ne zaman ki birileri kasti bir baskı kurunca önce bofayı satışa yönelttiler ardından da kendileri de satarak baskıyı artırdılar...bu sırada panikleyen ky lardan da satanlar oldu...sonuç bu oldu...bence panik yapmamalı hissemizi az çok tanıyoruz...potansiyelini biliyoruz...

çok büyük primler yapmış her hisseye baktığınızda kimi zamanlarda %50 yi bulan çok derin düzeltmelerin (dökmelerin) yapıldığını görürsünüz...yani öyle üç kuruşa beş köfte vermiyorlar...sabırlarımızı bazen çok zorlayabiliyorlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Dostum iş başa düşecek..diğer tahtalarımızdan buraya takviye yapacağız..
    şartlarımı gözlemleyeceğim..dün sana da söyledim..eğer o istediğim şartlarım gerçekleşirse berkosana bir takviye daha yapmaktan çekinmem..47 den takviye yapmakta sıkıntı görmeyen ben 47 nin altından her türlü tekrardan takviye yapabilirim...

her zaman söylüyorum bu hisse borsacı dedenin mantığındaki bir hissedir...zamanı geldiğinde kat be kat kazandırma potansiyeli olacaktır...al unut hissesi (yakın akrabalarıma ve dostlarıma söylediğim laftır ) küçük sermayeli ,finansalları iyi ,cirosunu her yıl artıran ve karlılığı da artan ,organik olarak da büyüme çabasında olan bence nadir hisselerden biridir...

sonuçta herkesin kararı kendinedir...kar ve zarar direk sizi etkileyecek...ben tüm ortaklara başarılar diliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. Birileri bizim bilmediğimiz bir bilgiyi öğrenmiş olabilir. Büyük bir ihtimalle çok kötü bir bilanço gelecek.
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

Sayfa 579/615 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •