Sayfa 580/616 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590 ... SonSon
Arama sonucu : 4921 madde; 4,633 - 4,640 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by norTmol Yazıyı Oku
    Birileri bizim bilmediğimiz bir bilgiyi öğrenmiş olabilir. Büyük bir ihtimalle çok kötü bir bilanço gelecek.
    türk borsasında ne yazık ki bu tür insider bilgiler çok yaygın...artık bilanço mu yoksa norveç olayı mı yoksa tamamen keriz silkeleme mi ?? bilemiyorum....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    türk borsasında ne yazık ki bu tür insider bilgiler çok yaygın...artık bilanço mu yoksa norveç olayı mı yoksa tamamen keriz silkeleme mi ?? bilemiyorum....
    Aynen öyle üstadım, kurumsallığı tam olarak yerleşmemiş bu tür aile firmalarında alt düzey yetkililer (özellikle muhasebe ve yatırımcı ilişkileri çalışanları) tahtadaki gruplarla ilişki kuruyor...Rakı balık parasına şirketini satanı çok gördüm, haliyle her şeyi patronlara atfetmemek gerekli diye düşünüyorum. Buradaki pozisyon ağırlığını bir süre önce epey düşürdüm ve sayende çok güzel paralar kazandım. Biliyorsun, maliyetim 19 lar civarı idi, kâr cebe yakışır dedim, yoksa şirket 10 numara şirket, o bakımdan kimseyi etkilemek istemem.

Herkese bol kazançlar diliyorum.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

3.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Aynen öyle üstadım, kurumsallığı tam olarak yerleşmemiş bu tür aile firmalarında alt düzey yetkililer (özellikle muhasebe ve yatırımcı ilişkileri çalışanları) tahtadaki gruplarla ilişki kuruyor...Rakı balık parasına şirketini satanı çok gördüm, haliyle her şeyi patronlara atfetmemek gerekli diye düşünüyorum. Buradaki pozisyon ağırlığını bir süre önce epey düşürdüm ve sayende çok güzel paralar kazandım. Biliyorsun, maliyetim 19 lar civarı idi, kâr cebe yakışır dedim, yoksa şirket 10 numara şirket, o bakımdan kimseyi etkilemek istemem.

Herkese bol kazançlar diliyorum.
    Satmanın sebebi kekonun yazdığı diğer hisselere geçişmiydi

4.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Satmanın sebebi kekonun yazdığı diğer hisselere geçişmiydi
    Hayır üstadım, 2 tane BES yaptırmıştım çocuklar için, oraya iyi bir miktar kaydırdım...Altın fon ile devam edeceğim...Yavaş yavaş borsa hikayemi sonlandırma niyetindeyim, çok yoruldum bu hisse işlerinden...

Saygı ve hürmetlerimle

5. borsanın alternatifi faizler çok yükseldi seçim tatil derken akıllı para yan tahtaları terketti

örnekleri atatp kocaer son örneği brksn..

bofa ve ekip aynı önce yükselt sonra sat uyanamadık..

ilk realize olan karda

uzun vade bekleyen pişman

yapacak şey sabretmek

taki yanlara gelmelerini bekleyecez..

borsanın 3 kuralı

doğru hisse seçimi

ihtiyaç olmayan para

bolca sabır

6.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Hayır üstadım, 2 tane BES yaptırmıştım çocuklar için, oraya iyi bir miktar kaydırdım...Altın fon ile devam edeceğim...Yavaş yavaş borsa hikayemi sonlandırma niyetindeyim, çok yoruldum bu hisse işlerinden...

Saygı ve hürmetlerimle
    Hayırlı olsun..işiniz rast gelsin..
    Saygılar..

7. Son olarak şunu ifade etmek istiyorum, bizim borsamızda gerçek anlamda kurumsal tek 1 tane şirket yoktur...Medar-ı iftiharımız TSK'nın OYAK iştiraki OYAKC'de dönen dolapları gördükten sonra tamam dedim, biz toplum olarak bitmişiz, yozlaşma bütün kurumları ele geçirmiş...Ha keza AKCNS, TATGD ki mahkemelik oldum bunlarla mücadelem ilgili başlıklarda duruyor...

O bakımdan hele de bu tür küçük şirketlerde içsel bilgilere sahip olmak çocuk oyuncağıdır...Benzer bir dert az bir miktar tuttuğum PRKME hissesinde de var...Al birini vur ötekine yani...Fazla takmamak gerekli...

Saygı ve hürmetlerimle

8.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Son olarak şunu ifade etmek istiyorum, bizim borsamızda gerçek anlamda kurumsal tek 1 tane şirket yoktur...Medar-ı iftiharımız TSK'nın OYAK iştiraki OYAKC'de dönen dolapları gördükten sonra tamam dedim, biz toplum olarak bitmişiz, yozlaşma bütün kurumları ele geçirmiş...Ha keza AKCNS, TATGD ki mahkemelik oldum bunlarla mücadelem ilgili başlıklarda duruyor...

O bakımdan hele de bu tür küçük şirketlerde içsel bilgilere sahip olmak çocuk oyuncağıdır...Benzer bir dert az bir miktar tuttuğum PRKME hissesinde de var...Al birini vur ötekine yani...Fazla takmamak gerekli...

Saygı ve hürmetlerimle
    hayrını gör dostum...sana başarılar diliyorum...kaliteli hissedeyiz uzunda iyi olacağına inanıyorum...bu berkoya alıştık artık biraz nazını çekeceğiz görünüyor...şahsen bazen dolara veya kripto piyasalarına yatırım yapın diyenler olduysa da ben türk borsasından başka işleri bilmiyorum..trade işlerini de bilmiyorum...artık sabır edeceğiz başka çare yok...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 580/616 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •