Sayfa 591/616 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601 ... SonSon
Arama sonucu : 4927 madde; 4,721 - 4,728 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Bakınız şirketlerin pd leri önemlidir malum..
    Bist içinde 1 milyar tl altında kalan şirketlerin finansalları ve büyüme hikayelerine bakınız..
    Sonrasında 2-3 milyar pdye doğru çıkınız ve büyüme stratejilerine göre brksn ile kıyaslama yapınız..
    Yani aşağıda 1.2-1.3 destek katalizörü olarak çalışacaktır..
    2024/12 aylık ciro tahminimi yazdım ve ona göre pd öngörüm var..
    Aynı zamanda şirket eğer yeni yatırımı alanı arıyorsa bu da yeni bir beklenti yarattı diyebilirim..

2. Piyasa scumtech durumunu olumsuz yönde fiyatladı ve stres boşaldı,piyasa geleceğe bakacak..
    Scumtech için yaratacağı finansal katkı ile bir yorum-yazı ve şirketten bir sunum-açıklama ben görmedim,gözümden kaçırdıysam lütfen paylaşın..
    Ayrıca üretim hattı yatırımı için de bir hesaplama okumadım v.s..
    Benim için sırbistan üretim hattına ilave yapılması ufak ama kıymetli olması yönünden yeterlidir..
    İspanya ve sırbistan cirolarını biliyor ve hesaplamayı yapabiliyoruz..

3. KATİL ÖLDÜRDÜYSE CENAZEYE ÖLDÜREMEDİYSE HASTANEYE ZİYARETE MUHAKKAK GELİRMİŞ. UTANMADAN SIKILMADAN HASTANEYE GELİYOR BİRİLERİ.. NİYE? ÇÜNKÜ ÖLDÜREMEDİ. FIRSAT KOLLUYOR. RAKI BALIKLA BAŞLADI ( kişi kendinden bilir işi herhalde çoook harama el attı rakı balıkla adam satın aldı??? herkes ahlaksız haramzade bir tek beyefendi pürü-pak !!!) ADANA CEYHAN MEVZU AÇIYOR ( sanki bu yatırım yeni başlamış ve kendisi bu haberi daha önce görmemiş gibi. madem biliyordun yazsaydın ya. skumtek işi iptal olabilir çünkü burada böyle bir yatırım var bizim şirketede zorla buradan alacaksın derler onun için skumtek işi olmaz diye.) TÜRKİYE DE BU HAMMADEYİ ÜRETEN/SATAN YOKMUŞ GİBİ TAAAA NORVEÇTEN TÜRKİYEYE HAMMADDE İTHALATI SENARYOSU YAZIYOR. PETROLÜN KALBİ ORTADOĞUYA SINIR TÜRKİYEYE NORVEÇTEN HAMMADDE GETİREMEYECEĞİZ YAZIK OLDU DİYOR. bi de dahilde işleme izin belgesini cevap olarak atıyor.. beki yerli bir firmadan aldı şirket hammadeyi..bizim petkim üretmiyor mu bu hammadddeyi veya ithalatçı bir firma yok mu TR de? (adamın birisi başka bir forumda ATACAK PALAVRAM KALMADI DESENE YADA SUS DEMİŞ BU VATANDAŞ DA BEN ŞİRKETİN KAPTA YAZDIĞI HARİÇ Bİ ŞEY SÖYLEMİYORUM DİYE CEVAPLAMIŞ.. berkosan yönetimi hangi KAP ta norveçten ucuz hammadde getireceğiz dedi??) AMMMAAA BİZİM ORALARA İHRACAT YAPTIĞIMIZI SKUMTEK DENİLEN YAPI MARKET BOYUTUNDA SADECE İZOLASYON UYGULAMASI YAPAN ŞİRKETİN YILLIK CİROSUNUN 1-5 MİLYON DOLAR ARALIĞINDA OLDUĞUNU DOĞRU DÜRÜST BİR İNTERNET SAYFASI OLMADIĞINI BİLE SÖYLEMİYOR. AHLAKTAN HIRSIZLIKTAN HARAMDAN BAHSEDİYOR AMA ŞİRKET SAHİPLERİ KÖTÜ NİYETLİ OLSAYDI HER TÜRLÜ KATAKULLİYİ YAPABİLİRDİ PARA CEBİMİZDE/ÜLKEMİZDE KALDI DEMİYOR. Madem KAPlara bakıyorsun madem her bi b..ku biliyorsun Sırbistandaki fabrikanın %5 hissesini adet başı 8,25 eurodan sattı bizim TR deki hem iş hacmi ve potansiyeli olarak hem de asya ile avrupanın köprüsü olan ülkemizdeki fabrikalar da en az bu kadar değerlidir desene.. ispanya da bir AB ülkesinde de bir fabrikası var iş hacmi ben ona ne değer biçeceğimi bilmiyorum desene.. tweeterda bi sülüman var demir tüccarı. sen o musun ? hani önce kendi alıp sonrada ky ye mal aldırıp büyük hedefler verip sonrada trade maksatlı ne var ne yok 25 liradan satıp terste kalan.. sonra şirkete b..k atıp alttan alma heveslisi ( ama başarılı olamadı. hala da b..k atan .. bakınız 29 mart 2024 tarihli tweeter brksn) ŞİMDİ DE BİLANÇO DİYORSUN.. ayıptır utanmazlıktır.. hani borsadan çıkıyordun? 300 bin lot sattım dedin. hay..n gibi satış yazdım robotları satışa ky yi de panik havasına sokacak satışlar yaptım DESENE... hala utanmadan bilanço diyorsun. ( hem şirket hakkında hem devlet hakkında hem de palavraların yalan yanlış işine geldiği gibi yaptığın yorumların kayıt altına alındı) b.. s...r g..t.

4. Hissedar beyfendi 300k lotu satınca düşük fiyatlardan nasıl tekrar yerine koyarım derdine düşmüş Yıllardır borsada yaşadığımız şeyler. Ahmet Mehmet hisseyi över över över sonra tepeden satar sonra bu şirket sokak şirketi beş para etmez vs derler. Bilanço vs gelincede aaa beklediğimden iyi geldi hiç böyle tahmin etmemiştim tekrar alim yapıyorum der, oysaki 1-2 ay önce almıştır zaten , siz bilanço ile alinki o daha cok kar etsin diye uğraşır.

Hissedar kişisinin ne kadar boş olduğunu gördük. Böyle kişilere itibar etmeyiniz. Şirketin finansalları skumtech ile gelmedi buralara ;) Mayısa kadar bilanço gelecek ozaman bu fiyatlardan alabilecekmisiniz hep birlikte görelim

5. Şirketin piyasa değeri defter değeri yaptığı işler ortada.Scumtech ile yapılmayan anlaşmanın şirketin yararına olduğunu düşünüyorum.Büyümeyi planlayan ve kasasında para olan bir şirket. Belkide bu hamle kasada kalan parayla yapılacak başka bir yatırımın habercisi olabilir saygılar

6.  Alıntı Originally Posted by BERKOSANN Yazıyı Oku
    Hissedar beyfendi 300k lotu satınca düşük fiyatlardan nasıl tekrar yerine koyarım derdine düşmüş Yıllardır borsada yaşadığımız şeyler. Ahmet Mehmet hisseyi över över över sonra tepeden satar sonra bu şirket sokak şirketi beş para etmez vs derler. Bilanço vs gelincede aaa beklediğimden iyi geldi hiç böyle tahmin etmemiştim tekrar alim yapıyorum der, oysaki 1-2 ay önce almıştır zaten , siz bilanço ile alinki o daha cok kar etsin diye uğraşır.

Hissedar kişisinin ne kadar boş olduğunu gördük. Böyle kişilere itibar etmeyiniz. Şirketin finansalları skumtech ile gelmedi buralara ;) Mayısa kadar bilanço gelecek ozaman bu fiyatlardan alabilecekmisiniz hep birlikte görelim
    Bu kadar viyakladığına göre muhtemelen sen, 19'lu seviyelerden malı hunharca satıp beni test eden sonra almaya devam ettiğimi görerek tahtayı s.ke s.ke yukarı sürmek zorunda kalan ekiptensin...

Son durum nasıl, iyi geldi mi ? Anahtarını bulabildin mi ?
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

7. Çocuk çocuk mesajlar yazmayın buraya, profesyonel olun biraz...Sonuçta para kazanmak istisnasız buradaki herkesin temel amacı...Kimse gelip te burada babasının hayrına mesai harcamaz. Diğer konu, benim şirketi kötülediğim tek 1 mesajımı göremezsiniz...İhtiyaten yazdıklarım herkese münhasır tedirginlikler. Şu bilanço gelsin bakalım o zaman daha net yazacağım bazı şeyleri...

O güne kadar susma hakkımı kullanacağım...Herkese bol kazançlar.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

8. Algı ve gereksiz edebiyat yapıp insanları ve burayı fazla meşgul etmeyin.

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 591/616 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •