Sayfa 594/616 İlkİlk ... 94494544584592593594595596604 ... SonSon
Arama sonucu : 4927 madde; 4,745 - 4,752 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. bu gün 40,80 den 11,250 lot daha takviye yaptım...endeks bu gün korkutuyor....berkosan da korkutuyor...ama ben kekoyum doğrusu korkmuyorum...önümüzdeki süreçte biraz daha takviye yapabilirim..bakalım nasipte neler olacak ?? sabır sabır sabır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu gün 40,80 den 11,250 lot daha takviye yaptım...endeks bu gün korkutuyor....berkosan da korkutuyor...ama ben kekoyum doğrusu korkmuyorum...önümüzdeki süreçte biraz daha takviye yapabilirim..bakalım nasipte neler olacak ?? sabır sabır sabır...
    usta 47 den eklemeden önce eklemek için beklediğin bi fiyat aralığı vardı oraları görme durumu olur mu ?

3. Artık ekleme yapma zamanı geldi.

4.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    usta 47 den eklemeden önce eklemek için beklediğin bi fiyat aralığı vardı oraları görme durumu olur mu ?
    Aslında berkosanda almak için beklediğim berkosandaki dip fiyat değildi...zararına satmak istemediğim bir pozisyonum vardı... asıl onda gelmesini istediğim maliyet fiyatimi bekliyorum...berkosan 50 üzerinde iken de eğer satacağım hissem maliyetimde olsaydı berkosani alacaktım..ama gördüğünüz gibi kısmet olmadı..gerçi bu gün de 11.250 adet aldım ama asıl alışımı henüz yapamadım...

Prensip olarak zararına satmak istemediğim için hala bekliyorum..bakalım kismetimizde neler olacak...

Bazı arkadaşlar riskten bahsediyor..ben alışkınım arkadaşlar...bir ara vbtyz hissemi 57 lerden almıştım ta 33 lere kadar düşmüştü...ardından 90 civarlarindan 6 ay sonra karla satmıştım..tabi benden sonra 150 leri de gördü...o yüzden de benim açımdan pek risk yok...tabi sizler benim durumumda değilsiniz..siz de dikkatli davranın..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

İyi alım yerlerine geliyor.. Yüklenmeden azar azar almak bu dönem daha mantıklı bence .. Tabi biriktirene.. Fazla cesurlara lafım asla olamaz.. Syglr.

6. Sırbistan ve ispanya 2022/12 ciro..

7. 2023/9 aylık performans..
    Sırbistan ilave üretim hattı ile kapasite %100 arttı..
    Cirosal büyüme çok iyi..

8. Mevcut 9 aylık ciromuz 348milyon tl..
    2023/12 sırbistan ve ispanyadan 125 milyon ciro bekliyorum..

Sayfa 594/616 İlkİlk ... 94494544584592593594595596604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •