Sayfa 449/619 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon
Arama sonucu : 4951 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Devir bitsede işine gücüne baksa 1milyon 250bin oldu devir geriye ne kaldı acaba

2. Bu hisse yıllardır aynıymış çok dandik Bi şirket para lazım olunca borsa ya geliyorlar sahipleri yazık.

3. BIST te bu sermaye ve kârlılıkta ve bu fiyata nerdeyse hisse kalmadı. Evet UCUZ HİSSE BULMAK COK ZOR ARTİK ! Bir bankalar kamular ve bazı holdingler.. yani büyük sirketler..
    Buna ragmende borsaya akın akın gelen ve sayiları her geçen gün hızla artan ÇILGIN ve RISK İSTAHI YUKSEK bir yatırımcı kitlesi..
    Piranalardan oluşan bu kitle yakında BERKOSAN ı da farkedip saldıracaktır !
    Herhalde onlarda 18 MILYON SERMAYESI 4.9 MILYON ZARARI EKSIYE DÜŞMÜŞ ÖZSERMAYESİ ve BERKOSAN ın ı 2.5 KATİ , 22..lerde fiyatı olan METUR la ,
    20 MILYON SERMAYESİ 5 MILYON KÂRI ve BERKOSANIN yaklaşık 4 KATI , 38..lerde fiyatı olan KAPLAMINLE ,
    Yine 15.6 MILYON SERMAYESI , 2.2 MILYON KÂRI ve BERKOSANIN yaklaşık 2.5 KATİ , 21.lerde FIYATI olan TGSAŞ ile
    15 MILYON SERMAYESİ , 5 MILYON KÂRI , ve sadece yaklasık 8.5 larda FIYATI olan BERKOSANİ karşılastırıp kıyaslayacaklardır ! Piyasa iste o gün belirleyici olacaktır..
    Evet BERKOSAN ne batık , özsermayesi erimiş bitmiş borclarını ödeyemeyen ne de birkaç masa sandalye üç bes eleman ve bir bürodan oluşan bir sırkettir..
    Fabrikaları arsası arazisi üretimi ürün çeşitliliğı pazar payı ihracatı kârı büyüme potansiyeli ... olan tedarikci bir sirkettir.
    Hakettiğı değerlere elbet gelecektir..ytd

4. Sorun ise kısa vadede Hissede SPEK ÇAKMASİ , ZÜĞÜRT , KÜÇÜKLERIN hile entrika ve oyunlarla korku ve panik yaptirarak acımasızca kuçük yatırımcının elinden hisseleri UCUZA almaya calısmalarıdır..Sattıramayıncada fiyatı düşürerek satışa zorlamalarıdır. Anlamaları gereken durakta artik satıcı kalmadıgı.. Toplamak istiyorlarsa kalanını yolda , indi bindicilerden toplamalarıdır..
    Züğürtlükle pintilikle hile entrikayla üc bes küçük yatırımcının rızkına göz dikerek ZAVALLI ve KÜÇÜK hallerle bu ıs olmaz.
    Bakın adamlar PIYASA AKTÖRÜ yada SPEK ne deniyorsa artık..Bırakın bir iki basamaklı 3 , 4 , 5 basamaklı fiyatlarda ki hisseleri adam gibi paşa paşa delikanlıca ve parayı basarak tavan tavan götürüyorlar.. Kaldıki onuda bekleyen yok. Sadece kapak olsun..Biraz vicdan..örnek..kıyas !.. ytd.

5. ÇAKALLAR işbasında ! Anlasılan daha doymamışlar ..
    Bu arada satış için bir danısmanlık şirketiyle anlasma yapan bir şirketten prosedür geregı gelmesi gereken bir sonraki HABER , BİLGİLENDIRME satış içın şu kurumla fon yöneticisiyle..kişilerle görüşmelere baslanmistır HABERI olmalıdır. Bekliyoruz bakalım..
    Evet ilginç bir durum var hissede . Bakalım nereye evrilecek ? Ytd

6. KÖRFEZ BÖLGESINDEN müsteri buldular şirkete herhalde ! ..Ac kurtlar gibi saldırdıklarına göre...Daha çok saldıracaksınız siz..YTD

7. EKÜRİLERI almış başını gidiyor halâ .
    DNISI bile 12...lerde..O da KAPAK OLSUN SPEK CAKMASI ZÜĞÜRTLERE !..YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    EKÜRİLERI almış başını gidiyor halâ .
    DNISI bile 12...lerde..O da KAPAK OLSUN SPEK CAKMASI ZÜĞÜRTLERE !..YTD.
    cimsit kardes seni buldum.sana bir tsk edeyim dedim seni yesil holdingte yazarken gormustum.cok ama cok isabetli yorumlarin vardi.senin vesilenle yesilden nasiplendik.yesil sayfasindan yasmistim cevap vermedin sanirim gormedin.neyse seni burada gordum bende pazartesi az biraz berkosanci olacam senin yorumlarini okumak icin.saygilar.bol kazanclar.not.son olarak yesildeki dusuncelerini paylasirsan sevinirim.

Sayfa 449/619 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •