Sayfa 102/157 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 809 - 816 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

elli kuruş 15 bin lt

2. bir forumda bir arkadaş geçenlerde hissemi sattım diye bir ileti göndermiş yeniden elimde kalanların hepsini sattım diyor bu forumda birden çok arkadaşlarda hissemi satacagım diyordu ses seda yok alıcı çıkmadı satana güvendik diyelim alan kim niye alıyor ilk başlarda olsa tamam derdik bir beklenti var diye bundan sonra bu vurdum duymaz tavır devam etdikçe ........perişanlık devam edeçek haktan hayırlısı sebep olanlarada haktan.......................

3. bu zamanda para bulmak zor, bulsa hepsini alır herhalde...

4. Uygun fiyattan hisse satan varsa bana özelden yazsın . Düşük fiyat denk gelir ise alıp bekleyeceğim

SM-G850FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. elimde biraz var hisse en iyi fiyatı verene veririm)

6.  Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    geç kaldınız............... yalanda olsa 2,3 ayda bir haber yayınlıyordunuz uyuyamı kaldınız uyanın...... boşamı para alıyorsunuz............aldıgınızı hak edin.........
    Cinali arkadaşım ben buralardayim merak etme yayınladığım haberler dayanağı olmayan haber değil hepsinin kaynağı verilerek yazmışımdır. Bir yerden paran falan almiyorumda alıp da deynekcilik yapanindaa,,,,,,,,, ha bu arada senin aldigin biyer varsa onu bilemem çünkü yazdiğim yazılarda sana ithafen yapilan bir olay yok

Alıntı Originally Posted by murat3244 Yazıyı Oku
    Cinali arkadaşım ben buralardayim merak etme yayınladığım haberler dayanağı olmayan haber değil hepsinin kaynağı verilerek yazmışımdır. Bir yerden paran falan almiyorumda alıp da deynekcilik yapanindaa,,,,,,,,, ha bu arada senin aldigin biyer varsa onu bilemem çünkü yazdiğim yazılarda sana ithafen yapilan bir olay yok
    murat bey bu yazınızdan bir şey anlamadım.sizinle birebir telefnda dahi görüştük.alıntı yazı başka benim ismim geçiyr bir izah ette anlyalım.
    iyi gün dileklerimle

8.  Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    geç kaldınız............... yalanda olsa 2,3 ayda bir haber yayınlıyordunuz uyuyamı kaldınız uyanın...... boşamı para alıyorsunuz............aldıgınızı hak edin.........
    bu yazı bana ayitdir şifremi unuttum yenisinide alamadım ve yeni üye oldum rahmetli
    (gazi) babamın lakabı ile yazıyorum bu yazı yönetime yazılan bir yazi cinali ile ilgili bilgim yok ne yazmışsa bilmiyorum takip etmedim yanlışlıkla bu yazıyı eklemiş ve ya kendi üzerine almış olabilirsin yazı yönetime ve kayyuma yazılmış bir yazıdır.

Sayfa 102/157 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •