Sayfa 103/157 İlkİlk ... 35393101102103104105113153 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 817 - 824 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. 1 ay kadar köyde kaldım her şeyden uzaktım bu yüzden tüm şifreleri unuttum yeni şifre alamadım ve bu forma yeni üye oldum
    mail adresi sistem kabul etti. diger taraftada aynısı oldu şifre gönderildi diyor ve gelmiyor yeni üye olmak isteyinçe da e mali adresin başkası tarafından kullanılıyor diye sistem kabul etmiyor. burada haber olarak degişen hiç bir şey yok aynı hamam aynı tas bekle bekle nereye kadar. sitede araç satışından başka diğer satış ilanlarıda kalkmış. sonu hayırlı olur inşallah......

2. Arkadaşlar alan olursa 36 kuruştan 50000 lot hissemi 18000 liraya satmak istiyorum. Talip olan varsa özelden bana ulaşabilir

3. Ya da direk telefon nomu yazayım 05072025639 artık canıma yetti

4. bankayı borsa kotundan çıkarttınız sonra iflasını istediniz burada hissesi olanlar ne yiyeçek ne içeçek bir çözümde bulmadınız durum ortada arkadaşlar durumunu yazıyor yeri gelinçe kültürümüzde sadaka kültürü var diyorsunuz hakkı olanları sadakaya muhtaç ettiniz haberlerde dinledim bir yetkilimiz adını yazmıyorum suriyelilere 32 milyar dolar harcamasaydık bu para bankalarımızda olsaydı bu kriz bize vız gelir tırıs gider diyor .soruyorum biz hisse magdurlarının krizi size nasıl geliyor.
    önçe can sonra canan mı ona da razıyız............... nerede.............
    Son düzenleme : koreli0627; 22-10-2018 saat: 21:22.

5. Diğer forumda hayaller havada uçuyor. 2.5 yıl geçmiş halen hisselerinin borsada işleme açılacağını düşünenler var.ne diyeyim TMSF iyi oyalıyor.böyle insanlar varken bu işten en karlı TMSF çıkar.

6. DİĞER forumda DEMSİ diye biri vardı.banka iflas etmez bilanço artıda.bilanço yakında açıklanacak diyordu.sonra diğerleri gibi kayboldu ortadan isimler değişiyor taktik aynı.sadece bizimle dalga geçiyorlar.2.5 yıldır oyalıyorlar.

7. bu krizde bile bankalar 2018/6 ayında kar açıkladı. çapı asyb kadar olmuyan bankalar bile asyb satıs fiyatından fazla kar ederken tmsf başkanı ipek kozalar milletin malı ona sahip çıkmamız gerek diyerek kazal sermayesinin 3 katı kaza sermayesinin yarısı ipek sermayesinin 3/1 kar yazarken asyab çöpe ................bu duruma gelde .........

unutulduk,unutturdular,uyutulduk....
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 103/157 İlkİlk ... 35393101102103104105113153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •