Sayfa 104/157 İlkİlk ... 45494102103104105106114154 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 825 - 832 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. Tam elimdeki sonhisseleri satmaya karar vermiştim devletimiz kayyum atayacak haberi gelince,artık emin ellerdeyiz diyip satmaktan vaz geçmiştim...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Mahir Yazıyı Oku
    Tam elimdeki sonhisseleri satmaya karar vermiştim devletimiz kayyum atayacak haberi gelince,artık emin ellerdeyiz diyip satmaktan vaz geçmiştim...

Yani cogumuz ayni seye guvendik. Koza ipek kozalda ky magdur edilmedi. Oyle olmasi gerekiyordu aslinda. Hazir banka kamulasip degerlendirilebilecekken iflas karari tuhaf oldu. Ytd.

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. çok konuşulacak şeyler var ama fetocu damgası yemekten korkuyoruz .

4. [QUOTE=Mahir;2840747]çok konuşulacak şeyler var ama fetocu damgası yemekten korkuyoruz

banka hisselerini kottan çıkaran bankacılık faliyet izninin iptalini ve .....vb iptal haberleri peş peşe yayınlıyarak karar alanlar zaten fetocuydu bunları bir yerlere yaranmak için onlardan degiliz diyerek bu kararları aldı işi açeleye getirdiler o zaman bu kurumlardaki yetkililerde çogu fetocu çıkmadımı demek ki karar verenlerin kimler oldugu ortaya çıktı. gider ayak herkesi bir çıkmaza sokarak zarara ugratdı şimdik ise işin içinden çıkamıyorlar ne yapaçaklarını bilemiyorlar kozalar gibi olsa kimseye zararı olmaz devletin elinde de her an özelleştirmeye hazır bir banka olurdu....................

Geri adam atsalar..Biliyorum köprünün altından çok soğuk aktı,milyonda 1
    Bile ihtimal yok..ama olmaz da değil..ama onu yapacak beyin nerde
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

6. havalar da soğudu soguk havalara da içimizi ısıtmak için sıcak bir kap çorba iyi gelir. bir de yalan dan vatan millet sakar ya demiyorlarsa bu yetkilerden sıcak içimizi ısıtaçak gerçek hayırlı bir haber bekliyoruz

7. haber bu yarısı tmsf de olan ve yarısı da milletin elinde olan bankayı bu kardan niye mahrum bıraktılar ............cımbızla çekip ayırdılar sebep ne idi ...........................kaybeden kim..........................

20 Kasım 2018 - 11:34

Borsa İstanbul'da işlem gören 10 mevduat bankasının net kârı, bu yılın 9 ayında geçen yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 8,9 yükselişle 27,3 milyar liraya ulaştı

8. ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

Bir sürü emlak,menkul,gayrı menkül,herşey bir şekilde milletin idi yine en küçük parçasına kadar milletin Leh’ine değerlendirildi.atılan yok satılan,kiraya verilen çok.bir sadece banka.neden değerlendirilmedi.kapatılmayıp satılmış olsaydı,devlet ne kadar zarar ederdi.devlet garantı kapsamı dişında kalan borçları çokmuydu.astarı yüzünden pahalımı olurdu.sıkıntı ismimiydi.ismi değiştirilmezmiydi.sorular,hertarafta sessizce fısıldanan sorular.ama hiç cevap bulunamayan sorular.

Son düzenleme : Mahir; 20-11-2018 saat: 23:10.

Sayfa 104/157 İlkİlk ... 45494102103104105106114154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •