Sayfa 11/157 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 81 - 88 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Kim bu Ali bey,kardeş....
    ali çağataydır.kendisi söyledi.dünkü proğramdada asyabank hisse senedi sahiplerinin parasının ödeneceği yönünde hükümetin çalışması olduğunu söyledi.2 proğramıda yutubtan izleyebilirsin

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    ali çağataydır.kendisi söyledi.dünkü proğramdada asyabank hisse senedi sahiplerinin parasının ödeneceği yönünde hükümetin çalışması olduğunu söyledi.2 proğramıda yutubtan izleyebilirsin
    Kardeş ben bulamadım.linki atarsam sevinirim...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Kardeş ben bulamadım.linki atarsam sevinirim...

Ben o işi beceremem ancak Bloomberg eski programları yutuptan izleyebilirsiniz demişlerdi.sunu da deneyebilirsiniz Ali Çağatay bey çok mütevazı ve gerekli açıklamayı ararsanız bilgi verir kanaatindeyim

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Ben o işi beceremem ancak Bloomberg eski programları yutuptan izleyebilirsiniz demişlerdi.sunu da deneyebilirsiniz Ali Çağatay bey çok mütevazı ve gerekli açıklamayı ararsanız bilgi verir kanaatindeyim
    Beceremiyecek bir şey yok.youtuptan izlediğin linki buraya kopyala yapıştır yapacaksın o kadar basit. (bilgisayardan tabii,telefondan bilemem ,kolay mı)...ben youtube yazdım ,hep hep 3-5 ay önceki videolar çıkıyor....neyse ,herşey olacağına varacak zaten....
    Son düzenleme : batık; 24-07-2017 saat: 00:54.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
     Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Üstad hisse işlem görmeden nasıl lot sayıları degişmiş. Alan satan kime alip satiyor? Veya virmanlaniyor mu?

Citi doçe vs. malda yakalanmış gibi. Enteresan. Milyonlarca lot yatıyor. Belki bir gün kozalar gibi 3e katlar kimbilir.

6. Bende devletin kontrolünde ve güvencesinde olan, satacağım dediği hisselerden yatırım amaçlı aldım. Sn. Başkan Adaletli adamdır bizi hiç yanıltmadı. Süreç biraz yavaş işliyor ama er yada geç hakkı mızı bize iade edecektir. Şimdilik en azından insanları rahatlatacak güzel bir açıklama yapsalar iyi olurdu.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    rize
    Gönderi
    531
    yahu anlamadığım koza gurubuda fetönün kontrölünde ordaki hisse sahipleri paraya para demiyorlar alıyorlar satıyorlar bizim günahımız ne 3000 lotum var ama benim için büyük para ve ihtiyacım var....:=(

Alıntı Originally Posted by ByEA Yazıyı Oku
    Bende devletin kontrolünde ve güvencesinde olan, satacağım dediği hisselerden yatırım amaçlı aldım. Sn. Başkan Adaletli adamdır bizi hiç yanıltmadı. Süreç biraz yavaş işliyor ama er yada geç hakkı mızı bize iade edecektir. Şimdilik en azından insanları rahatlatacak güzel bir açıklama yapsalar iyi olurdu.
    Hakkımızı verirler inşallah.Sizce hakkımız nasıl verilir.o kapanış fiyatlarından mi,yoksa güncel mi,serbest marj mı,hiç birimi...

NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 11/157 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •