Sayfa 110/157 İlkİlk ... 1060100108109110111112120 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 873 - 880 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. Beklemekten yoruldum 10.000 lot hisse senedimi uygun fiyattan verecem ilgilenen arkadaşlar bana cep numaramdan ulaşabilir. 0506 864 30 02

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Nasıl oluyor ? Tahtası kapanmış bir hissenin alım satımı ve takasları hisselerin saklanması geriye doğru okudum ama gerçekten izah etmek isteyen olur ise sevinirim teşekkürler

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ulan paramızla rezil olduk vay ben böyle adaletin içine sıçayım tmsf el koydu devletin eline geçti birde banka bu satılır para kazanırız diye aldık rezil olduk yazık vallahi yazık madem tahtasını kapatacan çağrı yap geride mağdur bırakma adamın teki arıyor 0.40 tan alayım tamam vereyim dedim ondanda ses yok bu ne ya parayı biz sokaktanmi topladık anlamadım gitti

4. Bu memlekette borsaya felan yatırım yapılmaz nacizane fikrim çünkü küçük yatırımcıyı koruyan hiçbir kanun yok firmalar istediği gibi tahtayı kapattıra biliyor büyük risk

5. Sanki bu durumu biz yarattık......üç beş kuruş para kazanacağız diyegirdik bu kağıda sürüm sürüm sürünüyoruz....dilekçe verdik bekli yoruz......
    Ondan sonra da döviz alana hain diyorlar...almayanı öpeyim be !!!
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

6. bankalar yine mükemmel kar açıklıyor degeri asya bankın yarısı kadar olmuyan bankalar bile asyab satış fiyatının 3.5 katı kadar kar açıklıyor bu ne gariplik bir durum ..................... düşmediler ki düşenin derdinden anlasınlar...............

Böylede adaletin taaa .... ....
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

8.  Alıntı Originally Posted by apsuvahamza Yazıyı Oku
    Ulan paramızla rezil olduk vay ben böyle adaletin içine sıçayım tmsf el koydu devletin eline geçti birde banka bu satılır para kazanırız diye aldık rezil olduk yazık vallahi yazık madem tahtasını kapatacan çağrı yap geride mağdur bırakma adamın teki arıyor 0.40 tan alayım tamam vereyim dedim ondanda ses yok bu ne ya parayı biz sokaktanmi topladık anlamadım gitti

Kesinlikle katılıyorum, küçük yatırımcı devlet eliyle harcandı tek suçumuz TMSF ye yani devlete güvenmek oldu. Yıllar geçti bir çözüm yok, mevduat hesaplarında olduğu gibi en azından 100 bin tl ye kadar hissesi olan küçük yatırımcının parası verilmeli.

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 110/157 İlkİlk ... 1060100108109110111112120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •