Sayfa 123/157 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 977 - 984 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. Bi sorum olacak bu ödeme listesini nasıl görüyoruz adımız varmı yokmu birde somut bilgiler alan oldumu

2. cefaks pasta için teşekürler 107.000000 yakın takas vergi dernegi teşkilatına niye (VMD. VERGİ MÜDÜRLÜKLERİ DERNEGİ OLARAK BİLİYORUM TABİ TAHMİNİM DOĞRU İSE) virma olur çok ilginç .............sonuç olarak bu hissede ne dolaplar dönüyor onuda bilen yok ya.......

Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    cefaks pasta için teşekürler 107.000000 yakın takas vergi dernegi teşkilatına niye (VMD. VERGİ MÜDÜRLÜKLERİ DERNEGİ OLARAK BİLİYORUM TABİ TAHMİNİM DOĞRU İSE) virma olur çok ilginç .............sonuç olarak bu hissede ne dolaplar dönüyor onuda bilen yok ya.......
    Derneğin ne işi olur takasta kardeş
    Aracı kurum dur o vakıf menkul değerler olabilirmi acaba

Verim Menkul Değerler... Ara sıra ilana da çıkmış https://www.ilan.gov.tr/detay-emlak-...ml?searchText=

Teşekkürler Legenda'cim.Biz de bu ne diyorduk....
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

...............

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Teşekkürler Legenda'cim.Biz de bu ne diyorduk....
    neden takas ta görülmüş olabilir sayın batık...

Alıntı Originally Posted by metebaloglu Yazıyı Oku
    neden takas ta görülmüş olabilir sayın batık...
    Ben bir borsa cahiliyim ,kardeş.Fikrim yok.Kafama göre alur,satarım. Geçenlerde bir arkadaş, asyabanktan alacaklı olan şirketlerin, vergi borcu var mı yok mu diye araştırıyormuş demişti
    Diyelim ki alacağı var ama,vergi borcu da var,önce vergi dairesi alacağını tahsil edip,geriye artan olursa, şirketlere verilecekmiş...ondan sonra da tüm bu işlemler bittikten sonra,para kada da kalırsa da sıra biz ky lara gelecekmiş demişti...

Sayfa 123/157 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •