Sayfa 124/157 İlkİlk ... 2474114122123124125126134 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 985 - 992 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Ben bir borsa cahiliyim ,kardeş.Fikrim yok.Kafama göre alur,satarım. Geçenlerde bir arkadaş, asyabanktan alacaklı olan şirketlerin, vergi borcu var mı yok mu diye araştırıyormuş demişti
    Diyelim ki alacağı var ama,vergi borcu da var,önce vergi dairesi alacağını tahsil edip,geriye artan olursa, şirketlere verilecekmiş...ondan sonra da tüm bu işlemler bittikten sonra,para kada da kalırsa da sıra biz ky lara gelecekmiş demişti...
    battık desene sayın batık.....

18000 adet asyab hissemi 1.80 den virmanlayabilirim..pazarlık yok son fiyat.......

3. Bu paralar ky ye ödenirken hangi fiyattan ödenecek ve enflasyon etkisi yansıtılacak mı bilen var mı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Kecelan Yazıyı Oku
    Bu paralar ky ye ödenirken hangi fiyattan ödenecek ve enflasyon etkisi yansıtılacak mı bilen var mı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Daha bize,ödeneceği kesin değil.para ne kadar artarsa,atıyorum hisse başına 20 kuruşta olabilir,2 lira da,.....ne kadar para kalırsabizlere, hisse sayısına göre psy edilecek....halen,daha ilk günde gibiyiz...yani belirsizlik devam ediyor....
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

5. Benim bildiğim bu bankanın en büyük borcu mevduat sahipleriydi 2 milyar kadar diğer borçlar ufak tefek ama cok gayrimenkul var antalyadaki avm tek başına bu mevduatları kapatıyor aramızda avukatı olan iş bilen birileri varsa bu konu hakkinda iflas dairesi veya tmsf den bilgi alsa iyi olur biz arıyoruz artık kalırsa falan diyorlar kalacak tabi önemli olan bu satılan mallar paralar nerde kullanılıyor mesela avm nin yıllık kira geliride ciddi rakamlar bunlar ile ilgili bilgi almak lazım

6. BUnlar hesap kitap yapana kadar para her gun enflasyon karsisinda eriyor....
    Yillar geciyor......o kadar zor mu bu hesabi bitirmek.....sonunda ciklet parasi verecekler...o da verirlerse....
    Bu borsaya girilir mi......
    Bu borsaya gireceğıne çakil taşı al at bir köşeye daha fazla degerlenir !!!!

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

7.  Alıntı Originally Posted by wyatt earp Yazıyı Oku
    bunlar hesap kitap yapana kadar para her gun enflasyon karsisinda eriyor....
    Yillar geciyor......o kadar zor mu bu hesabi bitirmek.....sonunda ciklet parasi verecekler...o da verirlerse....
    Bu borsaya girilir mi......
    Bu borsaya gireceğıne çakil taşı al at bir köşeye daha fazla degerlenir !!!!

Sm-a505f cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben ekranımda hiseyi görüyorum 0 tl olarak 3000 lotum var olurda hissedarlara ödeme yapılırsa her hangi bir müracat yapmam gerekirmi yoksa verilecekse her hisse sahibine aynı andamı bilgisi olan arkadaş cevap yazabilirmi

8. bu gün alacaklı listesi A harfinden başlamak üzere her gün bir harfle İstanbul 1.iflas masasındaki resmi kurumları yazmak istedim önceden 3. 5 denemede sistem açıyordu bu gün 1 saat denedim açmadı asyab da değişen bir şey yok aynı tas aynı hamam...…….

Sayfa 124/157 İlkİlk ... 2474114122123124125126134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •