Sayfa 127/156 İlkİlk ... 2777117125126127128129137 ... SonSon
Arama sonucu : 1248 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Allah onları,bizim yaşadıklarımızın aynısını yaşatsın kafi...fazlasına gerek yok....kimler sebebse ...A dan Z ye...
    hayvanlar aleminde kurbaga kaplumbağaya yanlış yapmış kaplumbağa davacı olmuş heyet kurulmuş hakimlik görevini yılan savcılık görevini de balık üslenmiş yapılan duruşmada kurbaganın suçlu oldugu kesinleşmiş ceza içinde kurbaganın yüzüne tükürme cezası verilmiş ve emir yerine getirilmiş yılan kurbagıya tekrar sorarak niye yaptın bu rezaleti bak yüzüne tükürüldü iyimi oldu şimdik deyince kurbagı ne olaçak sanki nasıl olsa her gün su içindeyim cevabını vermiş bizi dolandıranlaar da her gün .....içinde.

2. Portfoyumdeki 7000 lot 60 kurustan Satılıktır. Ilgilenen dm den yazsin

3. arkadaşlar bizler bu hissede magdur olalı yaklaşık 4 yıla yaklaştı.bizi mağdur edenlerin ar damarı çatlamış. ar damar deyince aklıma bir as.sb. arkadaşın anlattıgı hikaye geldi aklıma. görev yaptığım ist. da komutanımız bir çingene kızına aşık olmuştu defalarca istetdi vermediler. en sonunda devletin rütbeli subayıyım önüm açık generallığa kadar yükselme şansım var niye vermiyorsun diye kızın babasına sorar o da ya başına bir şey gelirse kızıma nasıl bakaçaksın der o da ne önerirsin der ikinci bir meslek edinmen gerekir der. yüzbaşı sorar ne o meslek der eminönüne gideçeksin bir gün aşkşama kadar dileneçeksin bunu yaparsan kızımı sana veririm der. yüzbaşı bakar başka çare yok eski bir elbise bulur tanınmıyaçak bir hale gelir dilenmek için bahse konu olan yere gider akşama kadar elini açar bekler birşeyler veren yok birde bakar ki kızın babası karşıda onu izliyor .son çare olarak tüm güçünü toplar ve allah rızası için bu fakire bir sadaka der ve yardımlar yağmaya başlar yüzbaşı gaza gelir allah rızası için diye bagırmaya başlar akşam olunça idare edeçek bir para toplamış kayım babası olaçak kişinin yanına gider oldumu der o da oldu kızımı verdim der yüzbaşı da ben şimdik ikinçi bir meslek sahibimi oldum diye sorunca kızın babası senin ar damarın patladı bir kere kızım aç kalmaz artık senın yanında der...............

4. yetkililer artık 2,3.4.ek meslek edinmiş bu mesleklerin içinden biride küçük yatırımcıyı soymak magdur etmek... talan etmek............ borsa da borsa dışı ve borsade atılan hisselerin toplamı 7 eminde ki oto çüplüğünü geçti.......

Aynen Sayın alicingifeli
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

[quote name=&quot;Zagor6&quot; post=4518212]Allah' tan SPK küçük yatirimciyi koruyor !![/QUOTE]<br />
    Spk kına yaksın...Yakacak yeri de kalmamıştır,artık 2. kata mı,3.kata mı başlar ne...esemde spk yüzünden ne yüzbinlerimiz gitti...beş para etmeyen elektropak şirketini, patronun eseme 35 milyona kakalamasına göz yumdu,sonra da hissenin içini boşalttılar. Hisse de kapandı.

Aktaş ve egyo mu saymıyorum.

8. tiwits e yazıp duruyorsun sy. nasreddin hoca ist. iflas dairesi için . hisselerinin belgesini alaçaksın banka ve ya aracı kurumdan tastik ettireçeksin dilekçe ile başvuru yapaçaksın bir de o zamanlar 52.00 tl harç yatırmıştık şimdi kaç tl oldu bilmiyorum.kimlik fotokopiside gerekiyordu tahminimce. hala başvuru için süre devam ediyormu bilmiyorum alacaklı listesi önceden güncelleniyordu artın açmıyor açılış için sıra veriyor
    Son düzenleme : alicingifeli; 23-06-2020 saat: 12:11.

Sayfa 127/156 İlkİlk ... 2777117125126127128129137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •