Sayfa 128/157 İlkİlk ... 2878118126127128129130138 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. Adınıza Açılmış ya da Taraf Olduğunuz Davalar
    Adli Birim Dosya Yıl/No Açılış Tarihi Taraf Rolü İşlem
    İstanbul 1. İflas Dairesi 2017/14 21/11/2017 Alacaklı Detay Görüntüle çok işleri var cok o kadar yogunlar ki yogunlultan görüntüye ulaşılamıyor ............dünya.

2. 21/11/2017 alaçaklı olarak dava açtık adımız listede yayınlandı bu güne kadar elde olan sıfıra sıfır elde var sıfır.

3. Borsatwist forumlarda temmuz ağustos ayında biseyler olucak diye muhabbetler dönüyor varmı bilgisi olan

4. banka ve bankanın mal varlıgının üzerine yattılar gibi geliyor benim aklıma o yüzden bizlere rahmetli kemal sunalın filimindeki gibi zırnık bile bırakmazlar.........

5. 30.06.2020 .kayseri develide fabrika balıkesir de süt fabrikası satışta görünüyor tmsf ilanında (bankaya ait)

6. Arkadaşlar merhaba,
    Bank Asya kağıdı benim portföyümde de var. Bu güne kadar her hangi bir girişimde bulunmadım.Geçmiş paylarda mutlaka tavsiye niteliğinde görüşler vardır. İzlenebilecek yollar hakkında tavsiyesi olan arkadaş var mıdır?

7. 4 YIL OLDU MAGDUR OLALI BİR AÇIKLAMA YOK. BU DURUM KEPAZELİKTEN BAŞA BİR ŞEY DEGİL. HİÇ Mİ İŞ YAPAN BİRİ YOK 1.İFLAS DAİRESİNDEKİ LİSTE BİLE AÇILMIYOR ÇOKTAN BERİ NEYMİŞ Sistemde yaşanan bir teknik aksaklık nedeni ile işleminiz tamamlanamadı. YESİNLER SİZİN GİBİ YALANCILARI BU SÜREÇİ BECEREMEDİK DEMİYORLAR DA ETEK ALTINA SIGINIYORLAR...
    Son düzenleme : alicingifeli; 15-07-2020 saat: 22:23.

8. HADİ BİZİ KANDIRDINIZ SATILAÇAK ALICI VAR DİYEREK BU ARA YABANCILARIN COGU SATTI KAÇTI PEKİ İstanbul 1. İflas Dairesi ALACALI LİSTESİNDEKİ KAMU BANKALARININ .VALİLİKLERİN BELEDİYELERİN ALACALARI NE OLDU HANİ TÜYÜ BİTMEMİŞ YETİMİN PARALARI İDİ BU PARALAR EMANETE HAİNLİK EDİLEMEZ Dİ KİM AKTARDI BU PARALARI BANKAYA VAH ZAVALLILAR VAH..........

Sayfa 128/157 İlkİlk ... 2878118126127128129130138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •