Special Days Image
Sayfa 130/157 İlkİlk ... 3080120128129130131132140 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. hisse tercihini iyi yapanlar vezir oluyor bizim gibi yetkililer güvenerek banka satılaçak diyer alanlarda rezil oluyor .nereden aklına geldi derseniz son olarak bu defa satılacak ek süre istediler haberi düşünce 1.2 gün alamadım sonra bu defada gelmezse koza alacagım dedim kendi kendime . o gün geldi 15.temmuzda bizim hisse kapandı koza ise 0.20 krş. kadar düştü şu an gözüme takıldı.14.50 olmuş hey gidi günler hey kimine kavun kimine kelek yediren . dünya .............

2. eski defterleri şöyle bir karıştıralım dedik uzanlar ın ada bank ı da satılmıştı adam fıransada dava açtı bazı davaları kazandı ondan mı ki acaba hala banka satışı onaylanmamış demek ki bizimki de satılsa aynısı olaçak tı gibi örnek. Doğan 6, İsviçreliler 2 ayda onay aldı

Türkiye’de geçen yıldan bu yana bankacılık yerli ve yabancı şirketler bırakın 1.5 seneyi 6 ayda hatta 2 ayda onay alabildi. Örneğin Eylül 2019’da yatırım bankacılığı lisansı almak için başvuran iş adamı Aydın Doğan, 6 ayda yani Mart 2020’de izni aldı. Bu yılın Nisan ayında Türkiye’de temsilcilik açmayı hedefleyen İsviçreli Banque Syz’in onayı ise 2 ayda tamamlandı. Ancak Adabank’ta 18 aydır sonuçlanamadı.

BDDK veya diğer kurumlar, Adabank’ın Na-Fi Dış Ticaret şirketine satışı için ne zaman onayı verecek ve kamuoyuyla paylaşacak bilinmiyor. Ancak Bilinen tek şey, Adabank’ın alan Türk iş adamlarına masrafının arttığı… Türk şirket Na-Fi Dış Ticaret, geçen yıl Adabank için 60 milyon dolar yani o günkü kurla 330 milyon TL teklif etmişti. Şimdi ise 60 milyon doların karşılığı 410 milyon TL. Yani 18 ayda Adabank’ın fiyatı 80 milyon lira artmış oldu.

3. Şimdi bu bankanin iflası kesinleşmemiş olabilir mi? Hiçbir varlık satışı gerçekleşmiyor mu? İflas kararının itiraz nedeniyle istinafta olduğunu bir yerden okumuştum. Satılan menkuller vs hiç oldu mu bilen var mı

4. ne olaçak bu işin sonu ......yok mu bir yetkili desek ...........bir zamanlar birden çok yetkili vardı. hepside filimlerdeki gibi kutsal rahibe kutsal kase...vb erişilemez .yetkililerdi örnek valisi em müdürü garnizon komutanı bakanı millet vekili tmsf si say say bitmez her dalda filim çeviriyorlardı. ne oldu bunların hepsinin defteri dürüldü mü ne oldu 15 temmuz ihale günü almayın sizi perişan ederiz mi dediler yoksa birileri aldı da darbe girişimi olunca zaten kapadaçaktık bu da tuz biber olarak olayın bahanesi mi oldu dediniz......

5. asyab hissesi koranavürüse mi yakalandın da seninle kimse ilğilenmiyor......

6. TMSF’nin el koyduğu FETÖ’cülerin şirketi Royal Halı, açık artırma ile satılacak. FETÖ’cülerin şirketi diyorlar peki asyab kimin şirketi onu niye apar topar kotadan çıkardınız bir haftada 10 nun üzerinde kap haber gönderdiniz yok 6 ay askıya alınaçak
    yok şu olaçak bu olaçak hiç bir haberin arkasında durmadınız 16 sında işleme kapadınız niye kandırdığınız bir yatırımcı olarak soruyorum........................

7. 42.000 adet hissem tanesi 55 kuruştan satılıktır. Lütfen pazarlık için kimse yazmasın, fiyatı kendine uygun bulan arkadaşlar yazarsa daha iyi olur.

41.430 adet hissemi 45 kuruştan peşin satıyorum.
    Ciddi alıcılar arasın.
    Saygılarımla.
    Veli Can 0535 106 05 05

HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 130/157 İlkİlk ... 3080120128129130131132140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •