Sayfa 136/157 İlkİlk ... 3686126134135136137138146 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. Son durum nedir elinde hisse olanlar iflas müdürlüğüne başvurmalı mı ben başvurmadım ne yapmalıyız

2. Müflis Banka İflas İdaresinin bulunduğu Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:10 Ümraniye/İstanbul adresine mevcut hisse senetleri fotokopileri eklenmek suretiyle dilekçe ile başvuru yapılması gerekmektedir.
    Bu adres vakıf katılım olmadı mı nereye başvuru yapacağız alacak kaydı başvurusu mu yapacağız bilen var ise yardımcı olabilir mi

3.  Alıntı Originally Posted by KuzeyKuzey Yazıyı Oku
    Bu adres vakıf katılım olmadı mı nereye başvuru yapacağız alacak kaydı başvurusu mu yapacağız bilen var ise yardımcı olabilir mi
    Selamun aleyküm kuzey kardeş, Asyakatılımdan Size hisseleriniz geri verildimi?Başka bir borsaya aktarıldımı?

4.  Alıntı Originally Posted by amrgdnnn Yazıyı Oku
    Selamun aleyküm kuzey kardeş, Asyakatılımdan Size hisseleriniz geri verildimi?Başka bir borsaya aktarıldımı?
    aleykum selam, başka borsa nedir ? Asyakatılımdan hisseler geri mi veriliyor ? Açar mısın.

5. son günlerde bazı arkadaşlar kayıt ile ilgili bir şeyler yazmış .hiç bir yere başvurmadım bundan sonra ne yapaçağız diye. ist. 1.iflas masasına başvurduk . taşrada ikamet edenlerde bulundukları yerden başvuraçak dediler sonra ümraniyede ki asyb ana binasına dilekçe ve hisse adedini gösteren çıktı ile şahsan ve ya posta ile başvuraçak dediler başvuru için zaman süre yazmamışlardı yani belli degil .bu zamana kadar başvuranlara herhangi bir açıklama gelmedi en azından ben 2 yere de başvurdum bana gelmedi alaçaklı listesinde ismim vardı
    yayınlanmıştı ara sıra bakıyordum 2.3 yıldan bu yana o sitede kapalı yoğunluktan dolayı açmıyor öyle yazıyor kısaça son durum sıfıra sıfır elde var sıfır

6.  Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    son günlerde bazı arkadaşlar kayıt ile ilgili bir şeyler yazmış .hiç bir yere başvurmadım bundan sonra ne yapaçağız diye. ist. 1.iflas masasına başvurduk . taşrada ikamet edenlerde bulundukları yerden başvuraçak dediler sonra ümraniyede ki asyb ana binasına dilekçe ve hisse adedini gösteren çıktı ile şahsan ve ya posta ile başvuraçak dediler başvuru için zaman süre yazmamışlardı yani belli degil .bu zamana kadar başvuranlara herhangi bir açıklama gelmedi en azından ben 2 yere de başvurdum bana gelmedi alaçaklı listesinde ismim vardı
    yayınlanmıştı ara sıra bakıyordum 2.3 yıldan bu yana o sitede kapalı yoğunluktan dolayı açmıyor öyle yazıyor kısaça son durum sıfıra sıfır elde var sıfır
    Ben kayıtlı diye hiç başvuru yapmadım, yapayım bu durumda asyabank binası kalmadı, ist. 1.iflas masasına başvuru yapayım, nasıl yapmam gerekiyor, ne yazmam gerekiyor, yardımcı olabilir misin?

7.  Alıntı Originally Posted by KuzeyKuzey Yazıyı Oku
    Ben kayıtlı diye hiç başvuru yapmadım, yapayım bu durumda asyabank binası kalmadı, ist. 1.iflas masasına başvuru yapayım, nasıl yapmam gerekiyor, ne yazmam gerekiyor, yardımcı olabilir misin?
    arkadaş 1.iflas masası ist. adliyesinde il dışında isen bulundugun ilin adliyesine başvuracaksın o zaman bazı arkadaşlar yazmışları hangi makeme oldugunu şimdi hatırlamıyorum yalınız 62.5 krş harç yatıraçaksın ve sana takip için bir sıra no veriyorlar şimdik ise son durumu bilmiyorum ve ya 1.iflas masasının teleronunu bul detayları ögren

8. Hallettim. Sağolasın.

Sayfa 136/157 İlkİlk ... 3686126134135136137138146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •