Special Days Image
Sayfa 139/157 İlkİlk ... 3989129137138139140141149 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. Ben direk iflas masasına bankasya genel merkezine dilekçe ve banka dokümanı göndermiştim ordan bana bir yazı geldi daha sonra bilgilendirilceksiniz diye bide burdan hisse senedi satan oldumu ve kac paradan benim tahminim en kötü ihtimal hisse başı 1 tl üzerinden paramizi alacağız 1 ila 1.5 sene içinde olur diye düşünüyorum inşaAllah

2.  Alıntı Originally Posted by Borsacı34 Yazıyı Oku
    Aracı kurumundan yada Bankandan; ASYA BANK hisselerinle ilgili döküman istiyorsun. ( Kaç lot olduğunu belgelemek için ), Nüfüs cüzdanı fotokopinle birlikte Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:10 Ümraniye/İstanbul adresinde bulunan İflas İdaresine ekte belirttiğim belgeler de şu kadar lot vardır, gereğinin yapılmasını rica ederim diye bir dilekçe ile başvuru yapılabilir.

İstanbul dışındakiler ise aynı evraklarla iadeli taahütlü mektupla başvurabiliyordu.

Yine de çağrı merkezine 0850 222 4 888 telefon açıp bilgi almayı deneyiniz...
    Ben 2 yıl önce müracaat ettim.Kabul edilmedi.Yanlış hatırlamıyorsam 65 tl gibi bir harçla müracaat etmiştim.Maalesef o 65 tl den de oldum .Bilginiz olsun ona göre hareket edin.

3. ankaradayım.
    o zaman telefon açıp bilgi isteyim.sonra eğer denildigi gibiyse posta yolu ile gönderimde bulunayım.
    teşekkürler bilgi için.

Alıntı Originally Posted by Borsacı34 Yazıyı Oku
    Aracı kurumundan yada Bankandan; ASYA BANK hisselerinle ilgili döküman istiyorsun. ( Kaç lot olduğunu belgelemek için ), Nüfüs cüzdanı fotokopinle birlikte Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:10 Ümraniye/İstanbul adresinde bulunan İflas İdaresine ekte belirttiğim belgeler de şu kadar lot vardır, gereğinin yapılmasını rica ederim diye bir dilekçe ile başvuru yapılabilir.

İstanbul dışındakiler ise aynı evraklarla iadeli taahütlü mektupla başvurabiliyordu.

Yine de çağrı merkezine 0850 222 4 888 telefon açıp bilgi almayı deneyiniz...

4. selamun aleyküm Arkadaşlar,
    Hisse satacak olan varsa tüm hisselerinizi 35 kuruştan satın alırım.

5.  Alıntı Originally Posted by amrgdnnn Yazıyı Oku
    selamun aleyküm Arkadaşlar,
    Aleyküm selam
    iletişim bilgin yok nasıl devir alacaksın satmak isteyenlerden

Hissedarlara bilgi paylaştı diye, görevinden alındı gibi yazılara diğer forumlarda rastladım, olduğu gibi görselleri buraya aktarıyorum.
    Eğer ki hesaplanan geçen sene ki oranlar doğruysa, inşallah doğrudur, bu sene daha yüksek olmalıdır.

RİSK ALMAZSAN, SADECE KARNIN DOYAR.
    PAYLAŞIMLARIM, ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

7.  Alıntı Originally Posted by amrgdnnn Yazıyı Oku
    selamun aleyküm Arkadaşlar,
    Merhaba,
    Bana mesajla ulaşabilir misiniz?

8. Bir miktar benimde riske atabileceğim ufak bir birikimim var. Makul bir fiyat olur ise asyab yüzdelerinizden bur miktar alıp beklemeyi düşünüyorum.

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 139/157 İlkİlk ... 3989129137138139140141149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •