Sayfa 146/157 İlkİlk ... 4696136144145146147148156 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by murat3244 Yazıyı Oku
    Dostum elinde asyab hissesi var da 0.5 den takviyemi yapacaksın yoksa ilk defa batık asyab portföyümü oluşturacaksın, merakımdan soruyorum yanlış anlamayın.
    Elimde vardi daha onceden kapanmadan cok once karla satip cikmistim. Yeni portfoy olacak.

Secimlerde tersi olma olasiligi durumunda muazzam getiri getirecek bir hisse. Kulislerde kepez icin de aynisi konusuluyor. Orada da talip olmustum ama kayda deger bi satis gelmedi orada. Bu ikisinin tahtasi geri acilma olasiligi secimlerde tersi olusumda cok yuksek. Uzan da secimlere girecek. Bu iki hisse nin tahtadi acilinca beni hayirla yad edersiniz.

Ha madem oyle niye oldum fiyati veriyorsun dersen. Secimlerin tersi olacagina guvenemiyorumda ondan.

2.  Alıntı Originally Posted by capricorn05 Yazıyı Oku
    55 bin lot ASYAB hissesi satılıktır. Satın almak isteyenler [email protected]
    mail adresinden irtibata geçebilirsiniz.
    Dostum dusundugun bir fiyat varmi. Mail adresim profilimde var.

3. hukumet degisince neden Asyab islem
    gormeye baslasin ki anlayamadim

Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Elimde vardi daha onceden kapanmadan cok once karla satip cikmistim. Yeni portfoy olacak.

Secimlerde tersi olma olasiligi durumunda muazzam getiri getirecek bir hisse. Kulislerde kepez icin de aynisi konusuluyor. Orada da talip olmustum ama kayda deger bi satis gelmedi orada. Bu ikisinin tahtasi geri acilma olasiligi secimlerde tersi olusumda cok yuksek. Uzan da secimlere girecek. Bu iki hisse nin tahtadi acilinca beni hayirla yad edersiniz.

Ha madem oyle niye oldum fiyati veriyorsun dersen. Secimlerin tersi olacagina guvenemiyorumda ondan.

4. İflası verilmiş şubeleri kapanmış bu saatten sonra iyi ihtimal iflas masasi kaybımızi karşılayabilir satılan mallar ile.. Benim görüşüm ytd.
     Alıntı Originally Posted by ingasltd Yazıyı Oku
    hukumet degisince neden Asyab islem
    gormeye baslasin ki anlayamadim
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. zaten asil mesele bankacilik lisansinin iptal edilmis olmasi, lisanssiz bankanin nesi islem gorecek borsada?

6. Merhaba 20 kuruşdan hisse satan varsa alabilirim

Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Hala aklım almıyor, ne vardı sanki koza ipek gibi kamulastirilip vakıf, halk, ziraat hangisi olursa katılım olsaydı? Kime yaradı bu iş? 5 sene oldu bir de..
     Alıntı Originally Posted by ingasltd Yazıyı Oku
    zaten asil mesele bankacilik lisansinin iptal edilmis olmasi, lisanssiz bankanin nesi islem gorecek borsada?

Alıntı Originally Posted by Tolstoyforever Yazıyı Oku
    Hala aklım almıyor, ne vardı sanki koza ipek gibi kamulastirilip vakıf, halk, ziraat hangisi olursa katılım olsaydı? Kime yaradı bu iş? 5 sene oldu bir de..

Ben varım diyedir kardeşim..aktaş elektrik,egyo, asyab,esemspor derken geçenler de de,artı hissem kapandı. Artı da 300 bin TL buhar oldu..
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 146/157 İlkİlk ... 4696136144145146147148156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •