Sayfa 148/157 İlkİlk ... 4898138146147148149150 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. Sistemi çok iyi kurmuşlar iflas eden batık firmanın son bilançosunu karli göster patronun tüm hisseleri borsada satmasina müsade et ( ne zaman kote ettiği bile belli değil) sonra tüm hisseler satilinca eksi sermaye cat kottan at. Yazık gerçekten. Bir çok hisse de aynı olaya şahit oldum. Sn. Batık geçmiş olsun galiba batigi çıkarmak için yaptığınız riskli hareketler sizi daha da zarara uğratıyor. Biraz daha güvenli ve sakin olmak lazım galiba naçizane.Allah yardımcınız, yardımcımız olsun

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. son günlerde bir kişinin birden çok kurum ve kuruluşta maaş aldığını az çok basında duyduk yönetimde olan kişilerin bazı yandaşlarını 5.6 şirkete atandıgını ve maaş aldıgını biliyoruz bunlar için 2393 nolu kanun yayınlanmış bu kanun kimin için biz zavallı asyab magdurları için degil ballı maaş alanlar içindir ne diyor bu kanun birden çok kurumda görev yapan bundan dolayı huzur hakkı alan (maaş) kişilerin vergi ödemesi yapmaz niye geliri çok oldugundan vergiside çok olur bunlar maaş almıyor maaşını huzur hakkı adı altında alıyor bir de yılda 6 defa ikramiye alıyor vergi öderse eline fazla para geçmez diye onların adına vergilerini borsa istanbul ödüyor bunlar ülkeye topluma o kadar faydalılar ki faydalı oldukları için kendilerinin .ailelerinin ve bakmakla yükümlü oldukları kişilerinde saglık giderlerini yine aynı kurum ödüyor vatandaş ne yapıyor geçimini saglayabilmek için okuyor.çalışıyor çalış çabala bir maaşa ulaşabilmek için tabi ulaşabilirse o da
    sonuç sıfır niye ...................

3. arkadaşlar burası çok önemli son dk. haberlerine göre asyab magdurlarıda bir yerlere atanaçak karsılıgında da hizmeti için huzur hakkı alaçak siz hala daha atanmadınızmı.(1. nisan.....)

4. arkadaşlar dün mecliste iktidarın cıkarmak istdediği yasa oylamada ret edilince ortalık karıştı 1 nisan şakasını ben yapım derken şentopun şakası daha baskın geldi hemen kalabalıgı yara yara tekrar oylama yapmak için kendini paraladı ben meçlis başkanıyım açın yolu .......peki zamanında niye gelmediler adamlar makamlarında oturmuş kimi nereye yerleştiririz nerede ne ihale alırız kendimizi hanği şirkete ek üye olarak .........huzur hakkına kavuşabiliriz işi ile uğraşıyorlardı. önceden bu forumda birilerine dokunaçak bir yazı yazdığımız zaman yıkama yaglamacılardan dünya kadar hakaret okurduk o kişileri ben çok iyi tanıyorum hiç şaşırmıyordum halada sesiz sedasız ortam bekliyorlar ne diyelim ALLAH akıl fikir vermiş kafa boş . özel timde çalıştıgım yıllarda çok önemli görev oldugu zaman takfiye olarak bu tip arkadaşları çagırdıgımız zaman kiminin anası kiminin babası kiminin eş ve cocugu cok hasta oluyor kimiside ben istiratliyim gelemem diyor bir gün canıma tak dedi bu söz yeri gelince vatan millet....vs diye övünen bu kişiler arazı taraması olunca ek ücret oldugundan dolayı h .koptere biner o gün görevli olan kişiye bile yer vermez vatanını en çık seven olurken zor günde bulunmaz bulununcada kırk yalan uydurur bu yüzden hakkında rapor tutum 3.5 gün işleme koymadılar her gün başka arkadaş gelir yalvarır iptal etmem için tesadüf tayınım çıkınca iptal ediyorum fakat bir şartla bu kişilere inanmayın güvenmeyin bunlarda vatan millet hak hukuk adalet sevgisi yok dikat edin güvenmeyin tedbirli olun diyerek iptal ettim bunlar anayasa mahkemesinin kapatılmasını yerinede karakuşi kadı sistemini getirmek istiyenlerdir bunlar bukelemun gibidirler

5. burada insanlar yenilen haklarinin paralarinin pesinde. serefsiz deyyusu ekber imansiz munafik Fetos hocanizin ve senin gibi takipci pisliklerinin provokasyonlarini dinlemek icin yok bu forum. defol git pensilvanya'da irzina mi gecersin fetos domuzunun, kicini mi verirsin deyyusa bizi ilgilendirmez.

6. dün gs ın investig deki yorumlarına bakarken yukardaki yoruma benzer bir yorum gördüm bizler sevdiğimiz kişilere hasansa haso mehmete memo gibi lakap takarız bunlarda bir zamanlar peşinde ağladıgı kişiye lakap takarak anıyorlar ve de milleti suçluyorlar bizler o namusuzun ne bok bir insan oldugunu zaten biliyorduk sizler kabullenemediniz niye .....bedevi bir kervan sahibi tüm gözde konaklama yerlerinde durur ALLAHA gösteriş için ibadet ederken bir gün leylanın aşkı ile kendini çöllere vurmuş mecnuna ibadetini keserek hey kafir görmüyormusun ibadet ediyorum önumden nasıl geçersin dediğinde meçnun ben kendimi leylaya adamışım seni göremedim sen ise kandini ALLAHA adamışsın beni nasıl olurda görüyorsun der akşam gazi bir arkadaşın facebook yazmış kastamonuda yapılan bir yol çökünçe mütahit kendini savunuyor efendim biz yolu gayet güzel gösterişli yaptık üzerinden arabalar geçtiği için yol çöktü diye kendini savunuyor bunlar bu akılsız mütahit gibi zavallı kişiler güneş balçıkla sıvanmaz bu garipler sıvamaya çalışıyor...................

7. CHP’li vekil Turkcell’deki AKP’lileri ifşa etti
    CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Türk Telekom Yönetim Kurulu Üyesi olan AKP'lilerden sonra Turkcell Yönetim Kurulu'nda görev yapan ve yıllık 100 bin euro maaş aldıkları belirtilen AKP'lileri de sosyal medya hesabından ifşa etti.

İsmail AKDUMAN
    Güncellenme: 08:48, 03/04/2021
    Haberler
    Gündem
    CHP’li vekil Turkcell’deki AKP’lileri ifşa etti
    Türk Telekom Yönetim Kurulu üyelerinin Saray ve Bakanlıklarda çalışan isimler olduğu ortaya çıkaran CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, bu kez de Turkcell’deki AKP’li bürokratları açıkladı.

Sosyal medya hesabından yönetim kurulu tutanaklarını paylaşan Yavuzyılmaz, yönetim kurulu başkanının yıllık 250 bin, üyelerin ise 100 bin euro maaş aldıklarını ifade ederek, “2010 yılında belirlenen bu tutarlar bugüne kadar hiç değişmedi†dedi.

İSİMLERİ TEK TEK AÇIKLADI

Deniz Yavuzyılmaz, Turkcell Yönetim Kurulu’nda görev yapan isimleri de yıl yıl açıkladı. İşte o isimler:

Atilla Koç: 59. Hükümet Kültür ve Turizm Bakanı.
    Hilmi Güler: 58-59 ve 60. Hükümet Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve halen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı.
    Bekir Pakdemirli: 10 Temmuz 2018 tarihinde Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Tarım ve Orman Bakanı olarak görevlendirildi.
    Bülent Aksu: Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı
    Hüseyin Aydın: 26 Mart tarihinde görevinden ayrılan Türkiye Bankalar Birliği Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü

FETÖ’YÜ ZİYARET EDEN İSİM DE TURKCELL’DE

Turkcell Yönetim Kurulu’nda dikkat çeken isim ise AKP 24. dönem Siirt Milletvekili olan Arif Demirkıran oldu. 2012 yılında Pensilvanya’da Fethullah Gülen ile görüşen heyet içinde yer alan Demirkıran, 2020 yılında yönetim kurulu görev alırken, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler ile Kültür ve Turizm eski Bakanı Atila Koç’un görevleri sona erdi.

8. Zamanaşımı nedeniyle
    Yatırımcı Tazmin Merkezi’ne
    devredilen yatırım hesapları,
    hak sahiplerinin talepleri
    durumunda iade edilerek
    mülkiyet hakkı güvence altına
    alınacaktır (terör, uyuşturucu,
    kara paranın aklanması suçları
    hariç)
    Sermaye Piyasası
    Kurulu
    Merkezi Kayıt Kuruluşu