Sayfa 151/157 İlkİlk ... 51101141149150151152153 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. tmsf ye yeni başkan atandı bazı sitelerde kapanan hisselerde bir beklenti var gibi bunlar kendilerini atayan kişinin emir ve komutasında dışarı çıkamazlar özgür hür irade ve fikirlerini savunamazlar vc gitme dese hastanelik olana kadar gitmezler aklını ve fikrini kiralayan kişiler... soran olursa ben yeni geldim enkaz devraldım üzerine bir kürek toprak atmışlardı kokular geliyordu şefimde orada enkaz kokusu var bir kürekte sen at kapansın dedi ...tertemiz oldu şeffaf bir düzenle konuyu inceliyecegiz der önceki ne söyledi bizim kayumla yönettigimiz şirketler çağ atladı dedi buna da sorsalar cevap veremiyeceği bir konu varsa enkaz aldık der. askerde bir söz var alavere dalavere ...yine nöbete degişen bir konu olamaz kendilerinden başkasını fayda saglamaz maaşlarını alır talimat bekler. bunlardan millete bir hayır gelmez durum ortada.

Allah topunun belasını versin.Aktaş elektrik, esemspor,egyo,asyab be son olarakta ,artı kapandı.suç kimde,bu yöneten şetefsizlerin hiç mi suçu yok,hep bende mi😡😡😡
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Allah topunun belasını versin.Aktaş elektrik, esemspor,egyo,asyab be son olarakta ,artı kapandı.suç kimde,bu yöneten şetefsizlerin hiç mi suçu yok,hep bende mi������
    senin benim hiç bir suçu yok arkadaş adamlar ahtapot gibi her tarafı sarmak istiyorlar el koymak için de sadece 1 bahane gerekli idi onu da kolayca buluyorlar ya da yaratıyorlar ............

4. yarın 15 temmuz çok büyük etkinlikler var denize düşen yılana sarılırmış diye bir deyim vardı bende güneydogu gazisiyim her işlemim oldugunda 15 temmuzmu diye sorarlardı güney doğu dediğim zaman burın kıvırırlardı bu etkinlikliklere bizleri en azından beni hiç davet etmedilerdi bu sefer arayıp davet ettiler gerçekten ist degilim il dışındayım davetlerine gelemiyecegimi söyledim bayramımı kutlayıp teşekür ettiler. denize düşen yılana sarılır demiştim ben kendimden gördüm terör ve 15 temmuz gazi ve şehitlerini bile ayırdılardı çünki hiç kimseye ihtiyaçları yoktu dolu dizgin gidiyorlardı hızlı koşan atın ...seyrek düşermiş onu da anladılar da o kadar vebal almışlar artık ok yaydan çıktı geçmiş olsun dilegimi yine de dileyeyim. ..........

5.  Alıntı Originally Posted by serdar41 Yazıyı Oku
    kozalarda yabancı yatırımcının çok oldugunu söylüyürlar gerçi 0/0.5 küsürde asyb var bunlar bıyıklı olabilir ses seda yok o zaman kozadaki yatırımcılar hisselerinin güvence altına alınması gibi bir girişimde bulunmuşlardı kesin delil yok fakat bu olay haber oldu ben şahsen tesadüfen habere denk geldim ve izledim.bu guruptaki hisselerde bulunan kişilerin hisseleri güvence altına alındı bizde de tam tersi oldu sanki her 5 dk olumsuz haberler geldi birinin süresi dolmadan 2. 3. 4 haberler geldi ve sonu bu bu hissede çok büyük oyun çok büyük rant var bu rantı da yedirmezler ve de yedirmediler.çalıştıgım yıllarda zaman türkiye gaz. gibi gazeteler aşırı bir şekilde birimlere fazla fazla bıralır giderlerdi bu gazetelerde yanlış doğru bilemem yöresel mucit haberler çok olurdu örnegin içanadolu bölgesinde bir vatandaş su ile çalışan kombi bulmuş ilk ateşlemek için elektirike ihtiyaç var o da en fazla 5.tl sonra su ile devreye giriyor 200 tl gogalgazı gelen bir vatandaşa 20.tl 15 su .5 tl elektirik faturası geliyor diye yazıyordu tesadüfen haberi tartışırken müd.şöförü geldi bunu piyasıya çıkarmazlar yedirmezler dedi ve de haklı çıktı buna benzer haberlerin eger doğruluk payı var ise bilemiyorum gerçek olan şu bu tür haberlerde 6.7 yıl geçtiği halde bir gelişme ve bir bayilik yok kısaca bizim gibi orta direk lere bu geliri yedirmezler yedirmiyorlarda dünyanı en pahalı faturalarını ödüyoruz as ücret te ise o ülkelerin yarısı bile degil.kim bunlar yoksa beyaz türklermi..........(beyaz türklerle ilğili ilk defa 7.8 yıl önce sarıyerde tesadüfen tanıştım ayrıca yeri gelirse bir konu içinde yazacağım)

6. forumdaki arkadaşlara hayırlı bayramlar bir bayramı da hayırlısı ile geçiriyoruz mağdur olarak .yine de şükür herkese ALLAH sağlık ve huzur versin biz mağdurlara müjde yok KKTC. müjde var müjde de külliye yapmak bu somalinin ülkemize yardım yapması gibi bir şey. KKTC. de 6.7 üniversite var nufusu 320.bin küsür bu okullarda dünyanın her yerinde gelen zengin çocukları var parayı bastırıyor diplomayı alıyor otel ve humarları zaten mehşur adamlar inğiliz kültürü ile yetişmiş paunt ve tl kullanıyor uluslar arası bir tiçareti var bunlara bir de bizim paramızla han hamam yapacağız eeeeee ne diyelim elden gelen bir şey var hayırlı olsun demek başka bir şey elimizden gelmiyor

7. ibb belediyesi m.KAVAKCI için dava açmış hanım efendi önce abd bir fakülteye kayıt olmuş arkasından TÜRKİYE ye gelerek ibb de işe kayıt yaptırmış egitim ögretim sağlık ve burs olarak 155 bin küsür dolar ibb masraf ödemiş bu halının altında çok pislikler çıkaçak da .......... kaynak 19.00 fox.haber

Sayfa 151/157 İlkİlk ... 51101141149150151152153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •