Special Days Image
Sayfa 153/157 İlkİlk ... 53103143151152153154155 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hakhan54 Yazıyı Oku
    Evet o benim, bende iflas masasi dosya herzaman açılıyor, sıra cetveli hazırlanmış yalnız 1. Ve 3. Sıra alacaklılar var, tüm kamu kurumları ve şahıslar listede yaklaşık 6500 civarı,
    Selamlar nasıl bakıyoruz alacaklılar listesine

2. zamanında İstanbul 1. İflas Dairesine gidip vakıfbanka da 52 tl harç yatıran belgelerini teslim eden kişiler 2.3 gün sonra kayıtda yer alıyordu benim ismim a ile başladığından önce 6 sonra 20 .sonra 60 küsüre geriledi kayıtlar bitince 70 .sıraya yakın bir yerde alaçaklı olarak kayıtım vardı kayıt olanlar e devlet uyaptan bakabiliyorlardı müraçat eden tüm alacaklıların listesi vardı bunlara hisse alacaklı olanlar da listede idi kayıt olurken sordum ben hisse alaçaklısıyım diye fark etmez her türlü alaçaklı buraya başvuraçak dedi o zaman kimileri bizi kayıta eklemezler diye forumda baya bir reklam yaptılar kayıt yaptıranlara da boşa kayıt oldunuz bizim yerimiz ümraniyedeki asyb binasına dediler kayıtlar bittikten sonra bültende o adresı açıklamışlardı oraya da gittim ne bir belge ne bir kayıt var hiç bir belge yok evrakları alıp bir dosya içine atıyorlardı hikaye baştan yazılmış göstermelik o günün şartında günü kurtarma oyalama taktiği... belli idi iflas da da hiç bir açıklama gelmedi hangi iştirak kaça satıldı satılanların parası ne oldu bu para nerede kime verildi hepsi muama.

bu binada vakıf yatırım ve klnma adreside bu eski asyb binasında
    Adınıza Açılmış ya da Taraf Olduğunuz Davalar
    Adli Birim Dosya Yıl/No Açılış Tarihi Taraf Rolü İşlem
    İstanbul 1. İflas Dairesi 2017/14 2017-11-21 15:53:03.0 Alacaklı Detay Görüntüle
    Son düzenleme : alicingifeli; 02-08-2021 saat: 11:39.

3. bir zamanlar asyab gibi ihlas finas vardı. o paralar niye ödenmedi eski akp başkan yr. a. şenerin bir vidosu var izleyin ödemeye kim karşı çıkmış niye ödenmediğini birileri o paralar ödeniyor diyebilir doğru gaziler kampında bir gazi arkadaşla tanıştım o zamanlar faiz haram diyerek buraya 120.bin yatırmış almak için ist. gidip e.örenle görüşmek istediğini soylemiş korumaları bizde magduruz bak burada çalışıyoruz zamanla ödeneçek o kadar magdursan gel bizimle sende burada çalış demişler demişler o da ben mersinde oturuyorum bak iki tekellekli sandalyede hayatımı geçiriyorum nasıl çalışırım dediğinde sen bilirsin diye görüştürmemişler kamp bittikten sonra 1.2 yıl sonra gözüme ihlasın 51. ödemesi çarptı o zamanlar 6. 7 ödeme yapılmıştı hemen tlf ettim gözün aydın parayı aldınmı dediğimde ilk 10. ödemeye kadar1.tl ile 100.tl arası ....bu 52.ödemede 1000 ile 1300 arası dediğinde şok oldum millet faiz haram diye çocuğunun kumbarasındaki parayı bile yatırmış yani hala sıradakiler kumbara parası çoktan beride ödeme yapılmıyor adamı olanlar araya hatırlı kişileri koyanlar parasını aldı onada şahit oldum komşumuzun kızı üniverside okurken bir millet vekilinin kızı sen bize niye katılmıyorsun dediğinde nasıl katılayım tüm birikimiz ihlasta etkinlige gideçek yol param bile yok dediğinde ismini almış babasına söylemiş ondan sonra bunlara ödeme aylık olarak başlamıştı çünki o zaman 11 dairesini satıp oraya yatırmıştı mebla çok büyüktü şimdi de fetocular feto borsası ile hem canını hem de malını kurtarıyor eski fetocular şimdi inanılmaz ihaleler alıyor araştıranlar çok örnek bulabilir kelli felli adamı olan dayısı olan fetıculardan artarsa bize de bir artık bir kırıntı verirler

4.  Alıntı Originally Posted by parker1903 Yazıyı Oku
    Selamlar nasıl bakıyoruz alacaklılar listesine
    Selam, iflas müdürlüğünde kaydınız var ise UYAP vatandaş üzerinden bakabilirsiniz.

5. merhaba arkadaşlar son günlerde forum biraz canlandı sebebi ise bir arkadaşın alacaklı listesi yayınlandı bu listede fetoculara ödeme yok diye yazması ile başladı keşke öyle olsa gerçekten öyle ise banka bize miras olarak kalır. ama bizi alıştırdılar artık kalırsa alırsınız diye çok arkadaşda bize kırıntı kalırsa bir ödeme yapılaçak kanısında bize bir krş ödemezler tüm para onlara ödenir. şöyle ki bir çok ilin kırsalında 10 yıla yakın terörle mücadele etmek için görev yaptım o ilde görevli güvenlik güçlerinin yanı sıra mülki amirler le de tanıştım birlikte ortak görevlere gittim. yıllar sonra başka illerde karşılaştık birbirimize kiminle görüşüyorsun filanın tayını nereye çıktı kim emekli oldu kim şehit gazi oldu ..vb. sohbetler o zamanlar bir gurup menzilci bir gurup fetullahcı bir gurup erbakancı bir gurup akp li ortak yanları milliyetçı ve ülküçü olmak hafta sonu ayda yılda manzile ziyarete giderlerdi benim gibi 5.6 arkadaşada teklif ettiklerinde biz vatan ve millet için buradayız devletten başkasına hizmet etmeyiz dediğimizde bizede kemalisler ismini taktılar sıçak temas görevi olduğunda bunların çok acil işi olur eşi .coçugu.annasi..vb çok hasta bahanesi ile gelmezler 20 kişilik helikopter 10 15 kişi ile olay yerine gider ne hikmet se 1.2 saat sonra bu gurup 2.helikopterle çember ve çevre emniyeti için gelirlerdi. sözün kıssası gazi oldum masa başına geçtim 3.4 yıl sonra 15 temmuz oldu .günlük listeler gelmeye başladı. tabi içlerinde eskiden beraber görev yaptıgım sıralarda tanıdığım kişilerde vardı istenen listedeki bu kişilerin sosyal tesislere (polis evi ordu evi)gelmeleri halinde ellerindeki silahların ve tesislere giriş kartlarının alınması gibi konular bu konuları o birimlere aktarırken orada da tanış arkadaşlar cıkıyor bu arkadasi az çok biliriz bu işe nasıl bılaşmış olabilir dediğimde biri için onu ben çok iyi tanırım kimyager kardeşi var o bulaştırdı bu işe makam ve rütbe kazanmak ugruna girdi dediği kişi hastal ceza evinde yatıyor Müebbet hapis cezası almıştı 3 ay önce Müebbeti bozuldu şu an akıbetini bilmiyorum ilğinç olan şu onu bu teşkilata sokan kardeşi şimdi köşeyi dönmüş diyorlar kimyager olduğundan Dezenfekte İşine girmiş yetkililerlede baglantı kurmuş adam piyasaya mal yetiştiremiyormuş eeee bu gibi adamların parası mutlaka asyab da vardır bunlar düzeni kurmuş bunlardan bize artık ı bırak kırıntı bile kalmaz. not her lafın az da olsa biraz yalanı olur o yüzden subayın müebbetinin bozuldugunu haberlerde de dinledim kardeşinin o kadar zengin oldugunu bilmiyorum o arkadaştan aldığım bir bilgi o bilgiye kefil olamam
    haber yala. eksik olabilir geçek olan dezenfekte işine girdiği hala da gemisini yürüttüğü

6.  Alıntı Originally Posted by hakhan54 Yazıyı Oku
    Selam, iflas müdürlüğünde kaydınız var ise UYAP vatandaş üzerinden bakabilirsiniz.
    benim kaydım var önceden bakıyordum artık bakamıyorum benim gibi olanda mutlaka vardır

7. günaydın beyler haydi uyanın haydi karavanaya karnımızı doyuralım Antalya gündoğmuş belediye başkanı evi yanmayanlar keşke bizimde evimiz yansa diyeçekmiş diyor vay be sonra gelen tepkiler üzerine yanlış anlaşıldım devletimiz magdur olan vatandaşların her türlü ihtiyacını fazlası ile karşılıyacak evi eski olanlarda evini yeniletmek için öyle söyleyeçek diye o anlamda söyledim diyor hey maşallah benim için asyab konusu kapanmıştır ta ki magdur olan vatadaşının derdine çare bulaçak her türlü ihtiyacını karşılıyacak bir iktidar gelene kadar .....huzurlu saglıklı mutlu kalın...

8.  Alıntı Originally Posted by hakhan54 Yazıyı Oku
    İyi akşamlar benim iflas müdürlüğüne kaydım yok bankasya daha önce evrak istemişti sonra geri dilekçe gönderdiler bende o var UYAP a girdim ama nereden bakacagimi bilmediğim için göremedim

Sayfa 153/157 İlkİlk ... 53103143151152153154155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •