Sayfa 2/156 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 1248 madde; 9 - 16 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. sanırım ümitler kesilmiş. eskisi gibi yorumlar yok..

Umarım hükümetimiz akılllı davranır da,seçimlerden önce sorunu halleder.Yoksa seçim zamanı çok küskün seçmeni olabilir!!!
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Canikli herşey hakkında konuşuyor ama ,bankasya aklının ucuna gelmiyor.Nasıl vicdanı varsa...

http://www.borsagundem.com/haber/can...lamasi/1172234
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Umarım hükümetimiz akılllı davranır da,seçimlerden önce sorunu halleder.Yoksa seçim zamanı çok küskün seçmeni olabilir!!!
    Çok da umurlarında olduğumuzu düşünmüyorum açıkçası. Muhtemelen "siz terörist ilan edilip kalan malınıza mülkünüze el konulmadığına şükredin" diyorlardır.
    Yazılarım yatırımcı tavsiyesi olamaz!
    Yazılarımı beğeniyorsanız itibar puanı vermeyi unutmayın.

5. umarım yeni yerimizde gereksiz yere konuşup ortamı geren arkadaşlar olmaz.Zaten sıkıntı büyük bide ispat edilemeyen iddialarla burayı germeye gerek yok.Varsa bilgi eyvallah...

6. Yeni yer hayırlı olsun. Bu ay bir açıklama yapılır inşaallah

7. her gidişe bir SUBAP AYARI gerekir.subap ayarını iyi yapmazsan saglıklı bir yol alamazsın.bizi magdur edenler bu ayar sizin için daha da çok önemli........ unutmayın.

8. Arkadaşlar bilgi amaçlı bugün tmsf aradım asyab in durumunu sordum banka iflas etiği için iflas masası kurulacak dediler oraya gidip alacağını kayıt ettirecekmişsiz bende sordum paramızı alabilecekmiyiz kayittan sonra 1 veya 2 yıl sürer dediler paranızı almanız ama iflas ettiği için vermeye de bilirler dedi bilgi amaçlı iflas masası kurulacağını tmsf sayfasından açiklayacaklarmiş iyi akşamlar.

SM-A700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 2/156 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •