Sayfa 22/157 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 169 - 176 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    rize
    Gönderi
    531
    Enteresan...iflas etmiş bir şirketin hissesini niye alasinki ben gözden çıkardım zaten kimseden ses yok.ama illa da alırım diyorsan maliyetin 1.45*3000: 4.350 TL olur dersen konuşuruz.

MX5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Hsyn27 Yazıyı Oku
    Kaçtan satmayı düşünüyorsunuz. Bir iki yerden fiyat aldım da. Aracı kuruluşlar virman yoluyla hallediyor alış-verişi
    .88 kuruştan satarıım tlf.5054837665

3.  Alıntı Originally Posted by Hsyn27 Yazıyı Oku
    Kaçtan satmayı düşünüyorsunuz. Bir iki yerden fiyat aldım da. Aracı kuruluşlar virman yoluyla hallediyor alış-verişi
    0,70'den satarım.

4. bazı sitelerde mahkeme 16.11.2017 ye ertelendi diye yazmışlardı ben bulamadım. bu gün için dogru ise mahkeme var inşallah hakkımızdan hayırlısı cıkar. seçim zamanı hangi parti olursa olsun kendilerine iletilen her konuda ilğileneçeklerini söylerler şimdik ise sanki yasak gelmiş hiç bir haber ve yorum yok.

5. 40 bin lot isteyen olursa 0,60 kuruştan

6. Mahkemeden iflas kararı çıkmış arkadaşlar, bilgilerinize.

7. bu gün birde böyle bir haber var sonumuz hayırlı olur dilegiyle
    BDDK, Bankaların Birleşme, Devir, Bölünme ve Hisse Değişimi Hakkında Yönetmeliği yeniden düzenledi
    Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) bankaların kısmi bölünmesi için izlediği şartı revize etti.
    BDDK'nın yeni kararı ile Bankaların Birleşme, Devir, Bölünme ve Hisse Değişimi Hakkında Yönetmelik, kısmi bölünmelere uygulanmayacak.
    BusinessHT'nin haberine göre kısmi bölünme için tanıma ise "bölünen bankaların ortaklarının devralan bu şirketlerdeki payları ve hakları edinmesi" koşulu eklendi.
    Son değişikliklerle BDDK, bir bankanın tüzel kişiliği sona ermek kaydıyla tüm malvarlığının bölümlere ayrılmak suretiyle birden fazla banka, finansal kuruluş veya diğer anonim şirketlere devredilmesini tam bölünme olarak değerlendiriyor.
    Bir bankanın malvarlığının bir veya birden fazla bölümünün bankanın infisah etmesine neden olmayacak şekilde banka, finansal kuruluş veya diğer anonim şirketlere devredilmesi ve banka ortaklarının bu suretle, devralan bu şirketlerdeki payları ve hakları iktisap etmesi ise kısmi bölünme olarak değerlendiriliyor.
    Diğer taraftan, kısmi bölünmelerde bankanın ödenmiş sermaye miktarı kanunla tanımı asgari sermayeden az ise aradaki farkın üç ay içerisinde banka ortakları tarafından bölünen Banka sermayesinin nakden artırılması suretiyle karşılanacağına ilişkin taahhütte bulunulması gerekecek.
    Devralan banka sermayesinin bölünen bankaya ve bankanın ortaklarına verilecek hisseler ölçüsünde artırılması kuralından da bankaya eklenen kriter çıkarıldı; sermaye, bölünen bankanın ortaklarına verilecek hisseler ölçüsünde artırılacak.

8. gel 30 kuruştan 40 binlot satarım isteyen varsa buyursun öyle işkenbembeden atmak olmuyor

Sayfa 22/157 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •