Sayfa 27/157 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 209 - 216 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. av.elemanı konumunu sormadım.iç hukuk bahane ediliyor dediğimde uzlaşma kom. ve tmsf tasfiyesine katılmak için bize mür.eden 53 kişilik gurupla av .olarak tmsf ye mür ettik ret edildik dedi onun için iç hukuk yolları kapanmıştır dedi ne kadar hukuki olarak geçeli hukuki olarak bilmiyorum araştırılması gereken konu

Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    av.elemanı konumunu sormadım.iç hukuk bahane ediliyor dediğimde uzlaşma kom. ve tmsf tasfiyesine katılmak için bize mür.eden 53 kişilik gurupla av .olarak tmsf ye mür ettik ret edildik dedi onun için iç hukuk yolları kapanmıştır dedi ne kadar hukuki olarak geçeli hukuki olarak bilmiyorum araştırılması gereken konu
    tmsf hukuki birim değilki onun için oradan alınan cevaba istinaden mahkemeye son iflas kararı ile başvurulması gerekir.boşa kürek çekmemek lazın.
    tmsf iflas kararıyla bir açıklama yapacaktır onu bekledikten sonra ortak tavır almak iyidir

3. kapama için gerekçeli kararı açıklaması gerekir dedi av elemanı.daha önce aracı kurumu aramıştım mahkemeyi bekliyoruz demişti onlarında hisse almıştı bu gidişle mahkeme yılan hikayesine dönmezse

4. TMSF'nin talebi kabul edildi

Mahkeme tarafından FETÖ'ye müzahir olduğu gerekçesiyle Bank Asya'nın iflasına karar verildi. Fetullahçı Terör Örgütü'ne müzahir olduğu gerekçesiyle Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF) el koyduğu Bank Asya'nın iflasına ilişkin dava karara bağlandı. İstanbul 1. Asliye Ticaret Mahkemesi tarafından dün yapıldığı öğrenilen karar duruşmasında, iflas başvurusu yapan TMSF'nin talebi kabul edildi. Mahkeme, iflas tasfiye işleminin TMSF tarafından yapılmasına hükmetti. Nuda demek oluyorki bank asya bataklığından değilde terör örgütünün desteklediği bir banka olduğu için iflası verilmiş. Buda en azından fetöye bulaşmamış biz küçük yatırımcılar için bir umuttur.

5. gülermisun ağlarmisun...

Biz ne zaman güldük ki....

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

7. Tmsf nın sayfasında icra iflas masasının kurulduğu yazıyor sona biraz daha yaklaştık.alacaklilar bu masaya belgeleri ile başvurarak talepte bulunacak süreç 6 ay alacaklilardan artık kalırsa biz b gurubu hissedarlara dağıtılacak.

8. sigorta kapsamında olmayan ve bankada 100 bin tl nin üzerindeki alacaklılar sıraya girecek anlaşılan; bunlarında fazla olduğunu düşünmüyorum, alacaklılar sigorta kapsamında ki parasını aldı şimdide üzerini alacaklardır. süreci hepimizde biliyoruz, inlerine girilmeden önce bir çok insan paralarını çekti zaten, çekmeyen ve artıranlarda çıktıkları yeri gördüler. bu paraların alacaklısı da hazinedir ve hazine ne kadarını alacağını hesaplamış hesabına geçirmiştir bile. İnsaallah süreç 6 aydan kısa sürer ve bize de bir şeyler kalır. benimki bir fikir jimnastiğidir.

Sayfa 27/157 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •