Sayfa 35/157 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 273 - 280 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. vakıf yatırımı aradım. onlar iflasla ilgili 0216 633 50 00 ı arayın başvuru yapılıyor dediler. 0216 633 5000 arandığında 0216 633 59 60'a İrfan Bey'e aktarıyorlar. İrfan Bey ise başvuru yapılıp yapılmayacağı konusu net değil. Ancak fiili durum olarak B grubu hissedarlardan da alacak başvuruları yapıldığı ve iflas masasınca kabul edildiği bilgisi var dedi. Tmsf'yi arasam dedim kendisine Tmsf bu konuda net bir şey söylemiyor ve çok girmiyor artık dedi. Anladığım kadarıyla İrfan Bey arayanlara yardımcı olmak istiyor ancak elinde kesin bir bilgi yok , hukuken tartışmalı bir konu var. Tmsf net bir açıklama yapmıyor ve topu İflas İdaresine atıyor. İflas masası ise genel olarak usule uygun olan tüm başvuruları alıyor ve hisse senetleri hakkında somut bir açıklama yapmıyor. İrfan Bey'in dediğine göre başvuru sonrası incelemeler yapılacak ve bu süreç kısa bir süreç değil.
    Son düzenleme : advalorem; 14-12-2017 saat: 12:14.

2.  Alıntı Originally Posted by advalorem Yazıyı Oku
    vakıf yatırımı aradım. onlar iflasla ilgili 0216 633 50 00 ı arayın başvuru yapılıyor dediler. 0216 633 5000 arandığında 0216 633 59 60'a İrfan Bey'e aktarıyorlar. İrfan Bey ise başvuru yapılıp yapılmayacağı konusu net değil. Ancak fiili durum olarak B grubu hissedarlardan da alacak başvuruları yapıldığı ve iflas masasınca kabul edildiği bilgisi var dedi. Tmsf'yi arasam dedim kendisine Tmsf bu konuda net bir şey söylemiyor ve çok girmiyor artık dedi. Anladığım kadarıyla İrfan Bey arayanlara yardımcı olmak istiyor ancak elinde kesin bir bilgi yok , hukuken tartışmalı bir konu var. Tmsf net bir açıklama yapmıyor ve topu İflas İdaresine atıyor. İflas masası ise genel olarak usule uygun olan tüm başvuruları alıyor ve hisse senetleri hakkında somut bir açıklama yapmıyor. İrfan Bey'in dediğine göre başvuru sonrası incelemeler yapılacak ve bu süreç kısa bir süreç değil.
    Ayrıntılı açıklama için çok teşekkürler

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by advalorem Yazıyı Oku
    vakıf yatırımı aradım. onlar iflasla ilgili 0216 633 50 00 ı arayın başvuru yapılıyor dediler. 0216 633 5000 arandığında 0216 633 59 60'a İrfan Bey'e aktarıyorlar. İrfan Bey ise başvuru yapılıp yapılmayacağı konusu net değil. Ancak fiili durum olarak B grubu hissedarlardan da alacak başvuruları yapıldığı ve iflas masasınca kabul edildiği bilgisi var dedi. Tmsf'yi arasam dedim kendisine Tmsf bu konuda net bir şey söylemiyor ve çok girmiyor artık dedi. Anladığım kadarıyla İrfan Bey arayanlara yardımcı olmak istiyor ancak elinde kesin bir bilgi yok , hukuken tartışmalı bir konu var. Tmsf net bir açıklama yapmıyor ve topu İflas İdaresine atıyor. İflas masası ise genel olarak usule uygun olan tüm başvuruları alıyor ve hisse senetleri hakkında somut bir açıklama yapmıyor. İrfan Bey'in dediğine göre başvuru sonrası incelemeler yapılacak ve bu süreç kısa bir süreç değil.
    Ben de tam olarak durumun böyle olduğunu düşünüyorum evet. İflas masasının başvuruları kabul ediyor olması bunun doğru olmasından çok, gelen tüm başvuruları, bir değerlendirmeye tabi tutmadan direkt kabul ediyor olmalarından bence de.

Konuştuğum çoğu kişi, hisse sahiplerinin alacak kaydı başvurusuyla işi olmadığı yorumunu yaptı, ama resmi net bir açıklama olmadığı sürece de durum muallak kalacak ve başvuranlar da hep nolur nolmaz diye başvurmuş olacak.

4. 1.iflas müdürlüğüne
    istanbul

alacaklı: Sarı çizmeli mehmet ağa t.c. 1234567
    hesap no: Tr1234567 müflis asya katılım bankası a.ş.
    Iflas tarihi: 16.11.2017

açıklama: Banka asya tmsf kontrolüne ğeçtikten sonra devlet bankası ststüsünde oldugundan saygınlık ve marka degerikazandığından dolayı banka hissesi aldım.ekte sundugum belgede anlaşılacağı üzere müflis asya bankası katılım a.ş. Den 123xmaliyetin = 123.tl hisse aldığımdan alacagım vardır.
    Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim

adres: S.ç. Mehmet ağa
    1.sok ist. Tlf.1234.

Benim dilekçem bu şekilde teslim edecegim

Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    1.iflas müdürlüğüne
    istanbul

alacaklı: Sarı çizmeli mehmet ağa t.c. 1234567
    hesap no: Tr1234567 müflis asya katılım bankası a.ş.
    ıflas tarihi: 16.11.2017

açıklama: Banka asya tmsf kontrolüne ğeçtikten sonra devlet bankası ststüsünde oldugundan saygınlık ve marka degerikazandığından dolayı banka hissesi aldım.ekte sundugum belgede anlaşılacağı üzere müflis asya bankası katılım a.ş. Den 123xmaliyetin = 123.tl hisse aldığımdan alacagım vardır.
    Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim

adres: S.ç. Mehmet ağa
    1.sok ist. Tlf.1234.

Benim dilekçem bu şekilde teslim edecegim
    dilekçeyle tmsf.den hisse senedi sahipleride müracaat edecekmi diye sorulsa ne dersiniz
    bir aylık süre ayın 11.nde başladı

6. Ben istanbul disindayim ziraat den portföy çıktımı istedim mail adresime attılar pazartesi bulunduğun ilde icra dairesine gidip neler yapabilirim bir araştırma yapacağım.

İzmir de olanınız var mı ?

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

8. 04.12.17 günü çaglıyan adliyesine gidip bilgi almıştım yetkili ne kadar alacagın varsa dilekçende belir demişti bende hisse alaçagım var dediğimde o da alaçak miktarını dilekçede belirt 15 gün içine mür.başlar demişti o gün ne duydumsa sizinle forumda paylaşmıştım.bana söylenen hissesi olanlar 1.iflas müd .mevduatı olanlar tmsf demişlerdi son durumu bilmiyorum galiba her iki yatırımcıda aynı yere müracaat yapıyor gidip gelenler içinde bilği paylaşan yok ki bilelim.

Sayfa 35/157 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •