Sayfa 4/157 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 25 - 32 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. merhaba arkadaşlar bugün ki haber kafama takıldı uykum kaçtı .yanılmıyorsam 29 mayıs 2015 yılında TMSF yönetime el koydu. sonra satılacak vadi ile borsada alınıp satılmasına işlem yapmasına göz yumuldu. hissesi olanlar niye bu hisseye bulaştıgını çok iyi biliyor yazmama gerek yok.fakat yazılacak çok şey var.bizim paramız haydan gelen huya gider. atasözü misali huya gitmedi.burada HAY VE HÜ Allahı temsil eder. emek sarf ederek alın teri dökerek kazancımız birilerin sayesinde niyazi oldu.HÜ ya gitseydi zorumuza gitmezdi.
    Gelelim niyazi ye biraz aklı kıt olan niyazi asker olmak ister askerde kahraman olmak ister. aklı kıt oldugun dan dolayı askere alınmaz hayalleri suya düşer kahramanlık hikayeleri anlatır ünü her yerden duyulur. esnafta acır imece usulu çalışan kişilerin başına sormlu kişi olarak atarlar niyaziyi zaman geçer niyazi despot kesilir. bir gün işçiler kavgaya tutuşur niyazi ayırmak için aralarına girer. niyaziye kızgın olan işcilerden biri kürekle niyazinin kafasına vurur. yere düşen niyazi bir müddet sonra sehadete erer pisi pisine bu dünyadan göçer gider bizlerin parasıda bu gidişle. birilerin sayesinde niyazi yolunda.

2. TMSF, Adabank AŞ'nin yüzde 94,44'lük hissesini yeniden satışa çıkardı. İhale 25 Nisan 2017 tarihinde, saat 11.00'de TMSF'nin Esentepe'deki binasında düzenlenecek

Yeterki istesinler,her şeyi yapıyorlar...Ama Bankasya ya acayip kinliler.İyi güzel de kinini git patronla hallet,biz aldatılan yatirimcidan ne istiyorsun.......Geciken adalet,adalet değildir....Zaten,adaletin gercekleseceginden de zerre umudum kalmadı artık.....

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. Albendende okadar benimde umudum kalmadı

5. bu gün tmsf yi aradım. Tasfiye ile ilgili hangi aşamadasınız? neden bir açıklama yapmıyorsunuz diye sordum? açıklama yapıldığını mahkeme kararını beklediklerini mahkeme kararına göre bir yol haritası çıkarılacak ve açıklama yapılacak dedi. bende hisseyi satış ihalesindem iki ay önce aldığımı bırakın fetöyü banka asyanın önünden dahi geçmediğimi söyledim. ben devletimin elindeki ve satacaklarını söyledikleri bir bankanın hissesini aldığımı söyledim. kadında satışa çıkarıldığı ama alıcı çıkmadığını söyledi.bende nedemek alıcı çıkmadı siz açıkladınız 3 tane talipli var diye dediğimde polemiğe girmek istemediğini. onlarında açıklama yapmak için mahkeme kararını beklediklerini söyledi. bende haftaya tekrar arayacağımı söyleyip kapattım )

Allah razı olsun Murat kardeşim...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.

8.  Alıntı Originally Posted by murat3244 Yazıyı Oku
    bu gün tmsf yi aradım. Tasfiye ile ilgili hangi aşamadasınız? neden bir açıklama yapmıyorsunuz diye sordum? açıklama yapıldığını mahkeme kararını beklediklerini mahkeme kararına göre bir yol haritası çıkarılacak ve açıklama yapılacak dedi. bende hisseyi satış ihalesindem iki ay önce aldığımı bırakın fetöyü banka asyanın önünden dahi geçmediğimi söyledim. ben devletimin elindeki ve satacaklarını söyledikleri bir bankanın hissesini aldığımı söyledim. kadında satışa çıkarıldığı ama alıcı çıkmadığını söyledi.bende nedemek alıcı çıkmadı siz açıkladınız 3 tane talipli var diye dediğimde polemiğe girmek istemediğini. onlarında açıklama yapmak için mahkeme kararını beklediklerini söyledi. bende haftaya tekrar arayacağımı söyleyip kapattım )
    Sn murat3244,

Hepimizin düşüncelerini iletmişsiniz, teşekkürler. Haftayaki görüşmenizi merakla bekliyoruz

Sayfa 4/157 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •