Sayfa 47/157 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon
Arama sonucu : 1253 madde; 369 - 376 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    arkadaşlar ALLAH aşkına il dışı bulunanlar her hanği bir içra dairesine başvuru yaparlarsa onları 1.icra adına bir içra dairesine yönlendirirler diye bilği aldım ve eski yazılarımda paylaştım çok mu zor bir içra dairesine gidip bilği almak alacaklıların listesi uyap düşmüş işimizi niye saglama almıyorsunuz hissesi olmuyanlar bizimle çok dalga geçti ve yalan yanlış bir çok habr yazdı ve halede yazıyor yanlış yönlendiriyor düşenin dostu yine düşendir
    Arkadaşım tüm yazıları okuyorum,1.icra dairesine yönlendirirler diye bir yazını görmedim.gözumden kacmissa atfalo... Bir de dünkü duyurular dan sonra hâlen daha icra dairesi ne gitmemize gerek kaldımi....

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

212 340 2000 TMSF yıl aradım şimdi.ne diyecek diye yine eskisi gibi bankanın 60-61 li telefon numarası nı verdi, irfan Bey biliyor dedi.... aradım öğlen arası tatili herhalde cevap vermiyor...

3. İrfan beyle 1hafta önce görüşmüştüm.Bana 1.icra ya başvurulmasi gerektiğini söylemisti.

Alıntı Originally Posted by sinank Yazıyı Oku
    İrfan beyle 1hafta önce görüşmüştüm.Bana 1.icra ya başvurulmasi gerektiğini söylemisti.
    Bakalım bugün ne diyecek, mühim olan o.... dünkü gelişmeler den sonra... bana da 2 _3 gün önce sen bilirsin dedi

5. batık arkadaşım ben sordugum da il dışı ne yapaçak dediğimde dediler o sözü bende birçok yazdım ve paylaştım uyap listesinde benim alaçaklı olarak ismim var sen bilirsin bildiğin yolda başvurunu yap

6. Arkadaşlar ne zamana kadar başvuru yapabiliyoruz?

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Fazla tevazunun sonu vasat adamdan nasihat dinlemektir.

7.  Alıntı Originally Posted by Er Ad Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben dün dilekçemi bıraktım, o taraflardaydım zaten. Başvurmayı düşünen arkadaşlara yardımcı olması için neler istendiğini yazayım

1. Dilekçe yazıyorsunuz ıslak imzalı(Şu aracı kuruluş nezdinde şu kadar ASYAB hissem var, şirketten bu hisseler karşılığı hak edişimin verilmesi için gereğinin yapılması vs. şeklinde)
    2. Dilekçede altta iletişim bilgilerinin de yer alması isteniyor, adres, telefon, varsa mail vs. Bir de IBAN no.
    3. Ne kadar hisseniz olduğunu gösteren portföy dökümü, dekont vs. birşey istiyorlar.
    4. Kimlik bilgileriniz için kimlik fotokopisi.

Bunları girişteki danışmaya teslim ediyorsunuz, başka birşey yok.

Yer Ümraniye'de bankanın genel müdürlüğü, aynı yerde devam ediyorlar. Şimdi Vakıf Katılım gelmiş oraya, onların tabelası var şaşırtmasın sizi.

Şehirdışındakiler adrese yollayabiliyorlarmış, ıslak imzalı olmak kaydıyla. Fakat postalar ulaşmayabiliyormuş nedense kargo daha iyi olur dediler.
    Sn Erad;
    Başvurduğunuzda size takip için evrak yada numara bir belge verdilerimi

8.  Alıntı Originally Posted by Er Ad Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben dün dilekçemi bıraktım, o taraflardaydım zaten. Başvurmayı düşünen arkadaşlara yardımcı olması için neler istendiğini yazayım

1. Dilekçe yazıyorsunuz ıslak imzalı(Şu aracı kuruluş nezdinde şu kadar ASYAB hissem var, şirketten bu hisseler karşılığı hak edişimin verilmesi için gereğinin yapılması vs. şeklinde)
    2. Dilekçede altta iletişim bilgilerinin de yer alması isteniyor, adres, telefon, varsa mail vs. Bir de IBAN no.
    3. Ne kadar hisseniz olduğunu gösteren portföy dökümü, dekont vs. birşey istiyorlar.
    4. Kimlik bilgileriniz için kimlik fotokopisi.

Bunları girişteki danışmaya teslim ediyorsunuz, başka birşey yok.

Yer Ümraniye'de bankanın genel müdürlüğü, aynı yerde devam ediyorlar. Şimdi Vakıf Katılım gelmiş oraya, onların tabelası var şaşırtmasın sizi.

Şehirdışındakiler adrese yollayabiliyorlarmış, ıslak imzalı olmak kaydıyla. Fakat postalar ulaşmayabiliyormuş nedense kargo daha iyi olur dediler.
    Harcı oraya yatırabiliyormuyuz dostum? Hisse senedi alacaklıları herhangi bir harç ücreti yatırıyormu, yoksa sadece dilekçe ile başvurumu yapıyor?

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Fazla tevazunun sonu vasat adamdan nasihat dinlemektir.

Sayfa 47/157 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •