Sayfa 49/157 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 385 - 392 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by WHiTe Yazıyı Oku
    Bir kurumdan alacağı olmak ile o kurumun ortağı olmak farklı şeyler diye düşünüyorum. Aşağıdaki linkte de açıkça yazıldığı gibi (11.madde) "hisse senedi" sahibi küçük yatırımcı için adres bankanın genel müdürlüğü olan: Müflis Banka İflas İdaresinin bulunduğu Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:10 Ümraniye/İstanbul

http://www.bankasya.com.tr/muflis-as...-surec-hk.aspx

Sayın Er Ad'ın bu konudaki yazısı ve başvurusu çok önemli. Umarım sorularıma da cevap verecektir yakında. Teşekkürler herkese paylaşımları için.
    Sanırım en iyi açıklama bu sağol WHiTe fakat şimdi aracı kurum GARANTİ den gelen mesaj bu. Bunlar iyice su kaçırdı.

Degerli musterimiz, ASYAB Asya Katilim Bankasi A.S.'nin Istanbul 1.Asliye Ticaret Mahkemesinin 16.11.2017 tarih ve 2017/41 E sayili karari ile 16.11.2017 gunu saat 15:28 de iflasina karar verilmistir. TMSF'nun aciklamasinda, Istanbul 1.Iflas Mudurlugunun 2017/14 Iflas sayili dosyasi uzerinden islemlere baslandigi, iflas tasfiyesinin Bankacilik Kanununun 106'nci maddesi ile Icra ve Iflas Kanunu hukumleri kapsaminda yapilacagi, alacak kayit basvurulari icin, Istanbul 1. Iflas Mudurlugunun 2017/14 Iflas sayili dosyasina basvuru yapilmasi gerektigi aciklanmistir. Bilgilerinize sunariz.
     Alıntı Originally Posted by Er Ad Yazıyı Oku
    Evet açıklamayı siteye de koymuşlar, 11. madde:
    http://www.bankasya.com.tr/muflis-as...-surec-hk.aspx

2. Soru ve tartışılan hususlara cevaben:

- bana bir başvuru no, sıra no vs verilmedi, aldıkları dilekçenin fotokopisini üzerine "teslim alınmıştır" yazarak bize veriyorlar.
    - dekontun onaylı olması yönünde birşey istenmedi, normal çıktıydı benimki.
    - herhangi bir harç yok, harç olayı iflas müdürlüğü başvurusunda varmış, burda yok.
    - Iban no için onlar bişey demedi ben kendim yazdım ama sonradan düşününce zaten bir ödeme durumu söz konusu olduğunda bu aracı kuruluşdaki hesabımıza olacaktır, şimdi düşününce gerek yoktu mantıken aslında.
    - Dilekçe içeriğinde bir şablonları yok talebinizi bildiren bir dilekçe yazmanızı istiyorlar sadece, imzalı tabiki, bir de iletişim bilgilerinizin olmasını istiyorlar.

Ya Bir arkadaş ta gitmisken,il dışındakiler için şoruverserler ne olur yani.insanlik öldumü...

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. İl dışındakiler için soracak olursanız sevinirim. Çok teşekkür ederim şimdiden

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Ya Bir arkadaş ta gitmisken,il dışındakiler için şoruverserler ne olur yani.insanlik öldumü...

Alıntı Originally Posted by kytd Yazıyı Oku
    İl dışındakiler için soracak olursanız sevinirim. Çok teşekkür ederim şimdiden

Arkadaşlar yapmayın, yazdım ya bunu

Alıntı Originally Posted by Er Ad Yazıyı Oku
    .....
    Şehirdışındakiler adrese yollayabiliyorlarmış, ıslak imzalı olmak kaydıyla. Fakat postalar ulaşmayabiliyormuş nedense kargo daha iyi olur dediler.

6.  Alıntı Originally Posted by Er Ad Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yapmayın, yazdım ya bunu
    Adres var mı kargo için

Er-ad Özür dilerim,sen yazmıştın zaman hatırladım....

Ama bazı şeyleri defalarca yazmama rağmen sukut olunuyor... bilinen 50 kere tekrar ediliyor,bazi bilinen şeyler eskiyor,her an değişiyor....

Sayfa 49/157 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •