Sayfa 53/157 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 417 - 424 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by suz Yazıyı Oku
    Aklıma takılan aşağıdaki soruları
    [email protected] ye aşağıdaki şekilde mesaj yoluyla birde ben sordum.Cevap gelirse paylaşacağım

Tmsf nin sitesinde hisse sahipleri için

\11.ASYA BANK hisse senetleri için nereye başvurabilirim?

Müflis Banka İflas İdaresinin bulunduğu Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:10 Ümraniye/İstanbul adresine mevcut hisse senetleri fotokopileri eklenmek suretiyle dilekçe ile başvuru yapılması gerekmektedir.\

şeklinde açıklama yapılmıştır.Burada muğlak olan bazı konularla ilgili bilgi rica ediyorum

1-Hisse senedi belgesini bilgisayardan çıktı şeklindemi alacağız yoksa aracı kurumdan onaylı mı olacak?

2-Dilekçede özellikle belirtilmesi geren bir husus varmıdır?

3-Herhangi bir yere harç yatırma durumu sözkonusumudur?

4-İstanbul dışından başvuacaklar için kargo ile göderim kabul edilir mi?

5-Başvuru sonrası tarafımıza başvurduğumuza dair herhengi bir belge veya başvuru numarası verilecekmidir?

6-Başvuru yapanların başvuru yapmayanlara göre bir avantajı varmıdır?

7-Herhangi bir başvuru yapılmazsa bir hak kaybından söz edilebilir mi?

İyi Çalışmalar

Bir üstte cevabı yer almayanlardan 4.madde için: kargo ile kabul ediliyor başvuru.

6 ve 7 için ise bilgim yok, hukukçulara sormak lazım.
    Ama bir yol gösterilmiş ve maliyeti de yok; kargo ile başvuru kolaylığı da sağlanmış neden başvurmayalım ki?

2. 11. maddeye başvuru içeriği ile ilgili ek bilgi girilmiş, ilk hali böyle değildi; çok soru gelince eklediler heralde.

http://www.bankasya.com.tr/muflis-as...-surec-hk.aspx

Bence merak ettiklerinizi arayıp sormaktan çekinmeyin, bakın biz sordukça açıklamalar artıyor ve detaylanıyor.

3. Arkadaşlar kimin dediğini yapıcaz anlamadım, oyun mu oynuyorlar?

4.  Alıntı Originally Posted by ByEA Yazıyı Oku
    Arkadaşlar kimin dediğini yapıcaz anlamadım, oyun mu oynuyorlar?

arkadaşım her ikisinede başvuru yap ne kaybedersin...

Alıntı Originally Posted by ByEA Yazıyı Oku
    Arkadaşlar kimin dediğini yapıcaz anlamadım, oyun mu oynuyorlar?

Daha önce cevap verilmişti ama tekrarlayayım farklı ifadelerle. Burda bahsi geçen alacak (devlet garantisinin üzerindeki mevduat, faturalandırılmış mal ve hizmet satımı vs.) ile sahip olduğunuz hisse senedi aynı kategori de değil. Hisse senetleri için 11. maddede yazılanları yapmalısınız.
    Yazılarım yatırımcı tavsiyesi olamaz!
    Yazılarımı beğeniyorsanız itibar puanı vermeyi unutmayın.

6.  Alıntı Originally Posted by WHiTe Yazıyı Oku
    Daha önce cevap verilmişti ama tekrarlayayım farklı ifadelerle. Burda bahsi geçen alacak (devlet garantisinin üzerindeki mevduat, faturalandırılmış mal ve hizmet satımı vs.) ile sahip olduğunuz hisse senedi aynı kategori de değil. Hisse senetleri için 11. maddede yazılanları yapmalısınız.
    Teşekkürler sayın white herzaman ki gibi kısa ve içi dolu açıkladınız. Sizi burada hep görmek isteriz.

Seçimler de yaklaşıyor,devletimiz kimsenin mağdur olmaması için çabalıyor gibi....İnşallah hakkımızı alacağız...

8.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Seçimler de yaklaşıyor,devletimiz kimsenin mağdur olmaması için çabalıyor gibi....İnşallah hakkımızı alacağız...
    Yerse de devlet yesin namerde gitmesin yeterki.

Sayfa 53/157 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •