Sayfa 70/157 İlkİlk ... 2060686970717280120 ... SonSon
Arama sonucu : 1253 madde; 553 - 560 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. Belkide bilançonun gelmeme sebebi alacaklıların, toplam ne kadar alaçağı olduğunu tmsf nin de bilmemesidir. bu da çağrıdan sonra netleşecektir diye düşünüyorum.

2. 11 Şubat 2018 - 08:49 www.finansgundem.com
    TweetlePaylaş+1LinkedinWhatsApp
    Yargıtay tarafından alınan kararla, 17/25 Aralık yargı darbesi sonrası Bank Asya’ya para yatırmanın tek başına FETÖ üyeliği suçu olduğu belirtildi. Kararda, FETÖ elebaşının “Para yatırın†talimatı verdiği 15 Ocak 2014 milat alındı.

3. Tamam işte ne güzel önce fetoculara paraları ödendi yani mevduat sahiplerine. En son sırada biz varız fetocu damgasını biz yeriz paralarada su yaparlar.

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. http://www.bankasya.com.tr/_pdf/sati...ktas-bebek.pdf
    bebekteki gayrimenkul 25.5 milyon muhammen bedelle satisa cikmis.......

NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Bu başlığı şu anda 13 kişi okumaktadır. (1 üye ve 12 ziyaretçi)

hayırdır arkadaşlar.bir şey mi oldu..yok yok..ara sıra böyle heyecanlandırıcı gibi, haberler düşebilir..ama sonra sessizlik hakim olur...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

7. 1.iflas müdürlüğüne istanbul
    alaçaklı: ad soyad ve tc
    hesap no: ibanlı hesap ve muflis asya katılım bankası aş.
    iflas tarihi: 16.11.2017
    açıklama: .................................................. ..
    adres. ad soyad

çaglıyan adliyesine verilen dilekçe örnegi.

8. 550 gayrimenkul diyor ama bu rakamin cok ustunde oldugunu dusunuyorum. sadece ispartada 100 tane dukkan mevcut. belediye almak icin tmsf ye basvuru yapmisti oda bu surecte netlesir tabi benimkisi yerel basindan duyum.

Sayfa 70/157 İlkİlk ... 2060686970717280120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •