Sayfa 71/157 İlkİlk ... 2161697071727381121 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 561 - 568 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. Isparta Ticaret ve Kültür Merkezi'nde devletin yönetimine el koyduğu Bank Asya'ya ait 100 işyeri var. Bank Asya'nın taşınmazı Isparta Belediyesi'nden daha fazla. kaynak haber 32.com

2. 0.76 kurustan 6550 lotum var.İsteyen varsa virman yapabilirim.

3. merhaba. benim 3000 liralık hissem var. bu alacağım için herhangi bir yere başvuru yapmama gerek var mı? yoksa herkes gibi her şeyin satılmasını mı bekleyeceğim, mesela hisse fotokopisi istiyorlar, ben bankadan almıştım hisseyi, bu fotokopiyi nereden bulabilirim?

Alıntı Originally Posted by sakirustunel Yazıyı Oku
    merhaba. Benim 3000 liralık hissem var. Bu alacağım için herhangi bir yere başvuru yapmama gerek var mı? Yoksa herkes gibi her şeyin satılmasını mı bekleyeceğim, mesela hisse fotokopisi istiyorlar, ben bankadan almıştım hisseyi, bu fotokopiyi nereden bulabilirim?
    kardeş
    hisse senedi sahiplerinden başvuranda var başvurmayanda.
    Geriye doğru okuma zahmetine katlanırsan adres ve gerekli belgeler yazıyor

5.  Alıntı Originally Posted by murat3244 Yazıyı Oku
    Tmsf başkanı sayın gülün açıklamaları herkesi memnun edecek mebla var diye. Temennim bu yönde. Nisan sonuna kadar bir açıklama yapacaklarını düşünüyorum. iflas masasinin 6 ayı bu tarihlerde dolduruyor. 15 000 lotu .33 den veren arkadaş demekki bıkmış beklemekten. Alan arkadaşta beklentisi olduğu için almıştır yoksa kimse parasını sokaga atmaz.
    Sayin Murat Bey,

Net te baya arastirdim ama bulamadim, yukardaki yazdiginiz ''Tmsf başkanı sayın gülün açıklamaları herkesi memnun edecek mebla var diye'' aciklasmini nerde okudunuz , bilgi verebilir misiniz lutfen ?

6.  Alıntı Originally Posted by oktay047 Yazıyı Oku
    Sayin Murat Bey,

Net te baya arastirdim ama bulamadim, yukardaki yazdiginiz ''Tmsf başkanı sayın gülün açıklamaları herkesi memnun edecek mebla var diye'' aciklasmini nerde okudunuz , bilgi verebilir misiniz lutfen ?
    Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Şakir Ercan Gül, Banka Asya'da 2 milyar TL civarındaki mevduattan 950 milyon lirasının sigortalı olduğunu belirterek, "Bunun dışındaki mevduatlar sigortalı değil. Bankanın bütün alacaklılarını tatmin edecek malvarlığı olduğunu tahmin ediyoruz." dedi

https://www.google.com.tr/amp/m.habe...odemeler-tasfi

Alıntı Originally Posted by murat3244 Yazıyı Oku
    Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Şakir Ercan Gül, Banka Asya'da 2 milyar TL civarındaki mevduattan 950 milyon lirasının sigortalı olduğunu belirterek, "Bunun dışındaki mevduatlar sigortalı değil. Bankanın bütün alacaklılarını tatmin edecek malvarlığı olduğunu tahmin ediyoruz." dedi

https://www.google.com.tr/amp/m.habe...odemeler-tasfi
    murat bey alacakların karşılanması başka şey
    geriye hissedarlara birşey kalacakmı buda başka birşey

Sayfa 71/157 İlkİlk ... 2161697071727381121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •