Sayfa 73/157 İlkİlk ... 2363717273747583123 ... SonSon
Arama sonucu : 1253 madde; 577 - 584 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. bugun adrete belirtilen teli aradim 27 aralikta kargo ile kayit dilekcemi gonderdigimi ama bi donus olmadigini soyledim. yetkili bana hisse senetleri icin basvuru tarih sinirlamasi olmadigini, kendilere ulasanlari titizlikle incelediklerini bana daha sira gelmedigini 1 aya kaldar belgenin elime gececegini soyledi. hisse ve diger alacaklilari ayri incelendigini diger alacaklilar aradan cikrsa ki onlar icin sure var nisan sonu gibi bizim durum icin bi aciklama gelir insaallah.

2. Ben elimdeki hisseler için hiçbir yere baş vurmadım. Aracı kurumda ve asyada hertürlü kaydı bulunan hakkım bellidir.

http://www.bankasya.com.tr/muflis-as...-surec-hk.aspx

11. Madde de belirtilen "Hisse senedi sahiplerinin durumu ile ilgili ayrıca duyuru yapılacaktır." ı bekliyorum.

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by byea Yazıyı Oku
    ben elimdeki hisseler için hiçbir yere baş vurmadım. Aracı kurumda ve asyada hertürlü kaydı bulunan hakkım bellidir.

http://www.bankasya.com.tr/muflis-as...-surec-hk.aspx

11. Madde de belirtilen "hisse senedi sahiplerinin durumu ile ilgili ayrıca duyuru yapılacaktır." ı bekliyorum.

Sm-g920f cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kardeş ben başvuru yapmıştım.
    Dilekçeniz kayda alınmıştır.hisse seneti sahipleri için herhangi bir gelişme olduğunda duyuru yapılacaktır diye cevap geldi.
    Burdan şu anlam çıkarılabilir bence genel bir duyuru gerektiğinde yapılacaktır

4.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    kardeş ben başvuru yapmıştım.
    Dilekçeniz kayda alınmıştır.hisse seneti sahipleri için herhangi bir gelişme olduğunda duyuru yapılacaktır diye cevap geldi.
    Burdan şu anlam çıkarılabilir bence genel bir duyuru gerektiğinde yapılacaktır
    Katılıyorum.. İnsanların hakkı böyle kolay yenemez.. Herşey kayıtlı ve ortada.

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Saadet zinciri oldu borsa o yüzden en son katılanlara yapıştırıyorlar

6. benim anlamdığım normal tasfiye değilde neden iflas tasfiyesi yapılıyor konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar varsa

http://www.finansgundem.com/haber/ba...enecek/1282709

[COLOR=#777777][FONT=&amp]Ya Allah rızası için biz küçük yatırımcıları bir kere olun ağzınıza alın be..zaten ödediğiniz yok,bari teselli edici birşeyler söyleyin.yazıklar oldun sizin gibilere....nasıl müslüman bunlar ...seçim zamanı hangi yüzle bizden oy isteyecekler..Ha devlet zarutet içinde olur ,tamam feda olsun dersin ama,,maaşallah suriyeliye kadar düşünüyorlar...bizlere geldi mi tık yok...1,5 yıl oldu geçti be..bunun yüzünden ne hisseler kaçtı...

ALLAHINDAN BULSUNLAR DİYECEĞİM AMA...Maaelef kimse de özelliklede başta spk olmak üzere kimse de Allah korkusu kalmamış.Biz bu ülkede kurumlar var,hak hukuk gözetirler diye yatırım yapıyoruz ama nafile.....Spk yüzünden ne hisselerim battı,batacak,,,dur diyen yok...ANca dalga geçip ,sizin patronunuz sizi aldattı ,isterseniz dava açabilirsiniz derler...Neyse herşeyin hesabı,elbet bir gün görülecek...Biz çoluğumuzun çocuğumuzun rızkını hırsız patronlar ve kurumlar yesin diye mi borsaya yatırdık...Allah tez zamanda hesabını görür inşallah... Birşey olduğu yokta arasıra hangi forumda denk gelirse artık,olayına göre içimizi döküp, rahatlamaya çalışıyoruz...
    Son düzenleme : batık; 05-03-2018 saat: 19:47.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 73/157 İlkİlk ... 2363717273747583123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •