Sayfa 76/157 İlkİlk ... 2666747576777886126 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 601 - 608 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

Alıntı Originally Posted by parker1903 Yazıyı Oku
    pazar günkü hürriyet gazetesinin ekonomi ekinde bist başkanı himmet karadağ ın borsada küçük yatırımcı ile barış yapılması diye bir açıklaması var borsada operasyona uğrayıp hisse senetleri para etmeyen küçük yatırımcıya bir şekilde paralarını ödememiz lazım diyor sanki bizide ilgilendiriyormuş gibi geldi ne diyelim hayırlısı İnşaAllah
    Her 6 ayda diyorlar bunu.

Durumu nedir ki bu Asya'nin? Trade etmistim bir zamanlar, paralara el mi konulacakti eger yatirim yapsaymisim? Nerden bileyim kim FETO. Borsaya acmasalardi anasini satayim. Actiktan sonar milletin parasini cukkalamak. Bu ne ya.

2.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    neye göre 20 mayıs murat bey
    iflas masasına 1. alacaklıların başvuru suresi doluyor, bu da bundan sonraki surecin daha hizli ilerlemesi anlamina geliyor. en azından beklentim bu yonde. hissedsrlar icin aciklama yapacagiz demislerdi. onunda mayista yapacaklarini dusunuyorum.

3. bir sohbet esnasında yeni bir duyum aldım söyleyen kişi yemin ediyor dogru ve ya yanlış diyemem kokusu yakında çıkar. bankaya borcu olanlar için kötü biz hisse zedeler için iyi bir haber emsal teşkil eder. tabi uygularlarsa haber şöyle başladı bir büyükümüzün ısrarı üzerine çoçugumu 6. yıl önce cematin dersanesine gönderdim tüm dersane taksitlerinide ödedim yalınız senetin birini almamışız sistemde borcu yok gözüküyor yinede avukat parayı faizi ile istiyor ne yaptıysak olmadı ödemek zorunda kaldık dedi bir komşusuda teşfik destegi almış dersaneye öyle göndermiş teşvik ve dersane üçretini indirimsiz olarak hesaplamışlar 30 000 tl istemişler emsal kişiler varsa yakında onlara da tebliğat gelir inşallah sistemi banka için uygularlar da kurtuluruz.

4. bankaya borçu olanlar ödenmemiş batık krediler ,,,vb gibi alaçaklar için dersanelere uyguladıkları sistemi uygularlarsa en azından bankanın geliri yükselir bu da bize artı olarak döner. ,,,,,,,,,,,,,,,,,

5. Seçimden önce öderler umarım. secimden sonra niye odesinki bekletir de bekletir. Bıktım ve bunaldım artık bu işten.

Alıntı Originally Posted by dsun Yazıyı Oku
    Seçimden önce öderler umarım. secimden sonra niye odesinki bekletir de bekletir. Bıktım ve bunaldım artık bu işten.
    Aynen.....esems,egyo,aktaş...bıktım artık.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

7. çoktan beri asyb alaçaklılar listesine bakmıyordum. akşam biraz inceledim liste ful olmuş.içlerinde kamu ve kuruluşlar
    birçok çeşitli şirketler alaçak için başvurmuş resmi kurumlarda rahat 3/1 kadar var örnek çeşitli saglık kuruluşları bunlar banka personelinin saglık tedavi masrafları olabilir diye düşünüyorum 1.saglık giderinin masrafını tahmin edin yine aynı şekilde binaların gideri olan elektirik, su, telefon,temizlik inşşat.ttn.gibi bir süru alacaklı listesi tabi birde biz hisse sahipleri var seçim var paralar ödenir diye düşünen bir çok arkadaş olabilir bençe ödenmez.niye derseniz geçenlerde basından haber olan yaşa takılan vatandaşlarımızın sorununu bakan soylu yapamayız gelir gide düzeni bozulur ayagımızı yorgana göre uzatmalıyız yani kısaca düzenlemeyi yapamayız o paraları ödersek devletin bütcesi yetmez anlamına gelen ifadeler kullandı banka alaçak listesine bakan varsa bu kadar her dalda alaçaklı listesinin altında devlet kalkamaz onun için gündeme gelmez tek çözüm özelleştirme idaresine ve ya tmsf ye devri ve oradan halledilmesi yoksa bu işin içinde bu ortamda çıkış yolu yok diye düşünüyorum

8. Hükümet zorda! Şimşek ABD'de para peşinde Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, IMF ve Dünya Bankasının Bahar Toplantıları kapsamında ABD'nin başkenti Washington'da bulunuyor. Şimşek, Türkiye'nin bu yıl ihtiyaç duyduğu 'sıcak para'yı temin etmek için görüşmelerde bulunuyor 20 Nisan 2018 Cuma 17:54

OKU, YORUMLA ve PAYLAŞ ==> http://www.yenimesaj.com.tr/ekonomi/...h13059921.html

YENİ MESAJ GAZETESİ

Sayfa 76/157 İlkİlk ... 2666747576777886126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •