Sayfa 78/157 İlkİlk ... 2868767778798088128 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 617 - 624 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. O teklifi veren benim kimse satmak zorunda değil. Bakanının iflasi aciklandiği icin herkeste biraz hassasiyet oluşmuş. Bende ihaleden once biraz almistim bekleyip göreceğiz ya elimizdekilerde batacak yada hakkımızı verecekler. İnşallah herkes zararını çıkartır. Bir miktar paramı riske alarak bu fiyati verdim. 20 kuruş Ölücü fiyati ise eğer 30 kuruşa müşteri olup bekleyenler mi var. Herkes malını satmak ta özgür etiketlemeye gerek yok.

Alıntı Originally Posted by cemalozturk Yazıyı Oku
    O teklifi veren benim kimse satmak zorunda değil. Bakanının iflasi aciklandiği icin herkeste biraz hassasiyet oluşmuş. Bende ihaleden once biraz almistim bekleyip göreceğiz ya elimizdekilerde batacak yada hakkımızı verecekler. İnşallah herkes zararını çıkartır. Bir miktar paramı riske alarak bu fiyati verdim. 20 kuruş Ölücü fiyati ise eğer 30 kuruşa müşteri olup bekleyenler mi var. Herkes malını satmak ta özgür etiketlemeye gerek yok.
    Bir arkadasim 35 kurustan satti

3. şeker fabrikaları satıldı ve ya alıcı çıkmadı diye haber varken
    25.04.2018 günü satışa çıkan Dialog Müşteri Hizmetleri A.Ş. Hisse Satış İlanı ile ilğili haber niye yok
    bir hikaye anlatım at hırsızı her yıl at çalar kışı ceza evinde geçirirmiş atın parası ile de geçinirmiş. bir gün ne yaptıysa çalaçak at bulamamış kış da kapıya dayanmış gezerken gözüne bir öküz takılmış onu çalıp pazarda satmış kaçmadığından yakalanarak mahkemeye çıkmış yine hep beklediği gibi hakimin 3 ay hapis diyeçegini tahmin ederek hakimi dinlerken hakim çamıza çamız 10 ay hapis 10 bin lira para çezası diyinçe şok geçirmiş planları alt üst olmuş hakimin kararını tekrarlayarak koca zırto mahkeme diyerek bagırmış hakim mubaşıre sormuş bu ne diyor mubaşirde efendim mahkemeyi tanımadığını söylüyor ne planlarımız vardı
    hisse sahipleri olarak asyb mahkeme olsa sonunçunu görsek tanıyıp tanımama konusunda

4.  Alıntı Originally Posted by cemalozturk Yazıyı Oku
    O teklifi veren benim kimse satmak zorunda değil. Bakanının iflasi aciklandiği icin herkeste biraz hassasiyet oluşmuş. Bende ihaleden once biraz almistim bekleyip göreceğiz ya elimizdekilerde batacak yada hakkımızı verecekler. İnşallah herkes zararını çıkartır. Bir miktar paramı riske alarak bu fiyati verdim. 20 kuruş Ölücü fiyati ise eğer 30 kuruşa müşteri olup bekleyenler mi var. Herkes malını satmak ta özgür etiketlemeye gerek yok.
    O zaman teklifiniz mükemmel diyelim kesinlikle ölü değil

5. Mükemmel olacak tek şey hepimizin parasının hakkı ile verilmesi olacak.

Mükemmel olacak tek şey hepimizin parasının hakkı ile verilmesi olacak.
    Geciken adalet, adalet değildir derler...ama bu gidişle biz ona da razı olacağız....😡😠
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Mükemmel olacak tek şey hepimizin parasının hakkı ile verilmesi olacak.
    Sn.ozturk
    Bilgi parayi getirir
    Ancak tabiki 20 kurus 0 dan buyuktur ama takdir edersinki bu fiyattan vermekse batsin der bu insan pskolojisi.siz bu fiyati bosa vermezsiniz suoheside insanda olusmasi normaldir.
    Sizde sahip oldugunuz bilgiye dayanarak kazanaksiniz ama burada makul olunmalidir.
    Saglikla kalin

8. Seçim vaadleri başladı...
    Belki bize de bir şeyler çıkar....
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Sayfa 78/157 İlkİlk ... 2868767778798088128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •