Sayfa 81/157 İlkİlk ... 3171798081828391131 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 641 - 648 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. Slm arkadaşlar hala umudu olan varmı

2. 2016.09 da idari dava açmıştım 2 yıl olucak halen sürüyor dava.iç hukukta dava açma süreci o tarihten sonra bitti diye biliyorum.her nekadar tasfiye sonucu bekleniyor olsada açılacak bütün davalar reddediler. AİHM de bundan dolayı kabul etmez örnek
    Demirbank

3. Demirbank ta zamanında dava açan yatırımcı tazminat aldı fakat yasal dava açma süresini kaçıran 13 bin kişi hiç bir hak talep edemedi.niyetim moral bozmak değil fakat daha önce b..twist de insanları aldatıp algı oyunu yapan sonra ortadan kaybolan tipler aynı şeyi dava açma sürecinde yaparak insanları mağdur ettiler.tasfiyeden 5 10 kuruş ya kalır ya kalmaz

Alıntı Originally Posted by Kızılelma01 Yazıyı Oku
    Slm arkadaşlar hala umudu olan varmı
    Vijdan varsa,umut ta olur...tabii varsa.3 gün önce biz üvey evlatmıyuz, herkese afveya indirim çıkarttınız.biz haklı olan vatandaşlar için ne yaptınız gibisinden bimere serzenişte bulunanyazı gönderdim.suçumuz bakan canikliye güvenmek mı dedim.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

5.  Alıntı Originally Posted by Kızılelma01 Yazıyı Oku
    Slm arkadaşlar hala umudu olan varmı
    diyer mahallede iade edilecek diyerek fantazi kuranlar var biz en azindan paramizi kurtrabilirmiyiz diye umut ediyoruzzz😃😃

6. Sir perdesi denen şahıs b.twiste yazdığın cümleyi aynen sana iade ediyorum. Oraya yazamıyorum insanlara hakaret etmek cahillerin işidir.bana cevap yazma git davanı aç bakalım kabul görecekmi

7. Ayrıca AİHM in verdiği bir karar özeti şöyle diyor.b grubu hisselerin herzaman borsa dışına çıkma ihtimali vardır yatırımcı bunu bilerek hisse alır.bu yüzden tazminat alamaz
    Bu da bir başka davada AİHM in verdiği karar

8. Cahil git de birşeyler öğren başkalarına saldırarak boş vakit geçirme sir perdesi

Sayfa 81/157 İlkİlk ... 3171798081828391131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •