Sayfa 82/157 İlkİlk ... 3272808182838492132 ... SonSon
Arama sonucu : 1253 madde; 649 - 656 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. Arkadaslar muharrem ince ve meral Akşener e yazalım 18 bin borsa yatırımcısı mağdur diye.iktidardan bize fayda yok

2.  Alıntı Originally Posted by Kızılelma01 Yazıyı Oku
    Arkadaslar muharrem ince ve meral Akşener e yazalım 18 bin borsa yatırımcısı mağdur diye.iktidardan bize fayda yok
    kesinlikle mantıklı yazmakta fayda var.

3. al sat foruma göz attım al dedikleri hisselerden ilk 4 de kozalar ve ipek var ...............
    bize de 2 kelime bilgiyi çok görüyorlar çin işkençesi ,,,,,,,,,,
    eden bulur derler inşalla görürüz............

4.  Alıntı Originally Posted by Kızılelma01 Yazıyı Oku
    Arkadaslar muharrem ince ve meral Akşener e yazalım 18 bin borsa yatırımcısı mağdur diye.iktidardan bize fayda yok
    eğri çetvelden dogru çizgi çıkmaz derler hastaneye aldı diye görevinden alınmış gerisini düsünelim........
    Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
    Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Alaattin Duran, Rektörlük tarafından görevden aldı. Muharrem İnce, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ni ziyaret etmişti.

5. bayramdan önce bir açıklama yapın artık. masaya başvuruda bitti

Alıntı Originally Posted by murat3244 Yazıyı Oku
    bayramdan önce bir açıklama yapın artık. masaya başvuruda bitti
    ne açıklaması yapacaklar.tasfiye bitecek para kalırsa hissedarlara payları oranında bölünecek.
    tasfiyede ne zaman biter Allah kerim.keşke 30 kuruştan verseymişim

7. Okadar zormuydu konu hakkında iki soruma cevap vermek.biz elimizde hisse olmasına rağmen herhangi bir yere baş vurmadık.ikincisi geri dönebilecek Asya bank diye birşey yokmu artık.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Tasfiyenin hangi süreçte olduğu önemli, alacak başvuruları oldu ama hangileri kabul edildi hangileri reddedildi, kabul edilenlere ödemeler yapılıyor mu? 5 haziran markantalyanın satışı var, öğrenebilecek bir arkadaş varmıdır, telefonları aradım cevap veren olmadı. iflaş masasına başvuranların %70 nininde hissedarlar olduğunu düşünüyorum. bn ümraniye adresine ptt kargo ile başvuru yaptım, kayıt altına alınmıştır diye cevap göndermişler yine ptt kargo ile

Sayfa 82/157 İlkİlk ... 3272808182838492132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •