Sayfa 85/157 İlkİlk ... 3575838485868795135 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 673 - 680 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. Murat bey değerli bilgileriniz için teşekkür ederiz. Benim anlayamadığım A grubu hisselerinin neden öncelikli olduğu. A grubu degil mi mantık olarak bankayı iflas ettiren. Devletin biz ky yi koruması gerekirdi diye düşünüyorum. En azından esit öncelik verilmesi hakkaniyetli olurdu gibi. Ytd.

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. bu yeni haberde
    T.C.
    İSTANBUL 1. İFLAS MÜDÜRLÜĞÜNDEN
    SIRA CETVELİ İLANI
    DOSYA NO : 2017/14
    MÜFLİSİN ADI SOYADI : ASYA KATILIM BANKASI A.Ş.
    uyap alaçklı listesinde ise
    1.İFLAS DAİRESİ 2017/14 dosya no aynı birinde müdürlük diğerinde dairesi diyor inşallah ikiside aynı kapıya çıkıyordur bir başka sitede alaçaklılar listesi açılmıyor diye yazılmış haber düştükten sonra yogunluktan olabilir su an açılıyor parmagımı aşagı oka bastım tam listenin sonuna 1.dk vardı.hepimiz için inşallah hayırlı olur birde hala biz alaçaklı degiliz diyorlar bir zamanlarda hissemiz var ortagız diyorlardı...... ben hisse alaçaklısıyım listeye ilk hafta kayıt yaptırdım o günden beri beni arayıp birşeyler söylemedikleri gibi listede den ismim hep yazılı başvuru süresi ile ben bir haber bulamadım şu gun son ve ya uzatıldı vey bitti diye en garantisi hafta sonu listede yeni kişiler ismı yazılır ve ya yazılmazsa belli olur

Alıntı Originally Posted by Tolstoyforever Yazıyı Oku
    Murat bey değerli bilgileriniz için teşekkür ederiz. Benim anlayamadığım A grubu hisselerinin neden öncelikli olduğu. A grubu degil mi mantık olarak bankayı iflas ettiren. Devletin biz ky yi koruması gerekirdi diye düşünüyorum. En azından esit öncelik verilmesi hakkaniyetli olurdu gibi. Ytd.

a grubu olması önemli değil şu sebeple bunları tamamına yakını fetodan ceza davaları devam ediyordur buda bizim için avantaj ama davalar çok uzuyor işimiz zor bakalım hayırlısı

4.  Alıntı Originally Posted by Tolstoyforever Yazıyı Oku
    Murat bey değerli bilgileriniz için teşekkür ederiz. Benim anlayamadığım A grubu hisselerinin neden öncelikli olduğu. A grubu degil mi mantık olarak bankayı iflas ettiren. Devletin biz ky yi koruması gerekirdi diye düşünüyorum. En azından esit öncelik verilmesi hakkaniyetli olurdu gibi. Ytd.

Alacak masasında a gurubu mu yoksa biz mi öncelikliyiz bilmiyorum belkide birlikte verilir. ama a gurubunun % 80 nine devlet el koydu zaten. bu konuda bilgisi olan arkadaş varda bilgilendirirse seviniriz.

5. A gurubu % 50 gibi birşeydi ( imtiyazlı ) bu kısmın %50 si yani %25 in biraz üstündeki hisse satışa çıkmıştı. satışa çıkan hisselerin büyük bir kısmı TMSF ye darbeden önce bizim adımıza satabilirsiniz diye imzalı muvafakatname vermişlerdi. A gurubu Hissearlardan Sanko holding de dahil TMSF yi vekil yayın etmişti. Diye hatırlıyorum

6. Benim ümidimi diri tutan yer işte burasi %25 lik kısım darbe girisiminden once fetoye mesafe bırakıp devletimizin yanındayız dediler bunlara hakları iade edilmeli. Hemde HAKKI ile

7.  Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    bu yeni haberde
    T.C.
    İSTANBUL 1. İFLAS MÜDÜRLÜĞÜNDEN
    SIRA CETVELİ İLANI
    DOSYA NO : 2017/14
    MÜFLİSİN ADI SOYADI : ASYA KATILIM BANKASI A.Ş.
    uyap alaçklı listesinde ise
    1.İFLAS DAİRESİ 2017/14 dosya no aynı birinde müdürlük diğerinde dairesi diyor inşallah ikiside aynı kapıya çıkıyordur bir başka sitede alaçaklılar listesi açılmıyor diye yazılmış haber düştükten sonra yogunluktan olabilir su an açılıyor parmagımı aşagı oka bastım tam listenin sonuna 1.dk vardı.hepimiz için inşallah hayırlı olur birde hala biz alaçaklı degiliz diyorlar bir zamanlarda hissemiz var ortagız diyorlardı...... ben hisse alaçaklısıyım listeye ilk hafta kayıt yaptırdım o günden beri beni arayıp birşeyler söylemedikleri gibi listede den ismim hep yazılı başvuru süresi ile ben bir haber bulamadım şu gun son ve ya uzatıldı vey bitti diye en garantisi hafta sonu listede yeni kişiler ismı yazılır ve ya yazılmazsa belli olur
    listede isminiz görünüyorsa bir sıkıntı yok demektir bn masaya başvurmadığım için listede ismim yoktur ama bana hisseleriniz kayıt altına alınmıştır diye yazı gönderdiler. bence önemli olan o listede kaç kişi sizin gibi hissesi olup da kayıt yaptırdı, kaç kişi ticari alacaklı olarak kayıt yaptırdı.
    alacak kaydı için başvuru süresi ile ilgili ilk cümleyi okursanız tamamlandığını anlarsınız, itiraz içinse 28 mayıstan itibaren 15 gün verilmiş yani 11 haziran bitiyor. hisselerin kayıt altına alınması devam edebilir çünkü zaten mkk da kayıtlar mevcut, hisse sahiplerinin başvurusunu iki adres de kabul etti. keşke tüm hisse sahipleri icraya değilde ümraniye adresine başvursalardı da diğer alacaklıların sayısını öğrenseydik.

8. alaçak kayıt için başvuru metnini okumadım sadeçe arkadaşların yazılarına ufaktan bir göz attım. başvuru 11.haziranda madem bitiyor
    bende alaçaklı listesine bir göz attım dikkatimi çeken resmi alaçaklar listede bu kadar niye çok. gözüme takılanlar 1. sağlık bakanlığı 2.kültür bakanlığı 3.maliye bakanlığı 4.içişleri bakanlığı 5.gümrük ve tiç.bakanlığı 6.adalet bakanlığı ve ayrıca M.K.E , Vakıflar genel müdürlüğü,il özel idare müd. şeker fab.karayolları gen müd. iller bankası valiliklere bağlı 70 üzerinde alaçaklı ( muhasebe,defterdarlık,milli emlak,spor....vb. ) başbakanlıga baglı 10 yakın alaçak listesi gelirler idaresine baglı 7 alaçak listesi büyükşehir belediyeleri15.üzerinde kaymakamlıklar,universiteler, yerli ve yabancı bankalar başta merkez bankası 20 yakın banka var yarısı yabancı banka

Sayfa 85/157 İlkİlk ... 3575838485868795135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •