Sayfa 113/157 İlkİlk ... 1363103111112113114115123 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 897 - 904 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. Ben hiçbir iştirakının satıldıgını duymadım

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Amacı sadece yatırım ve birikim olan,IMKB'ye ve devletine güvenen küçük yatırımcıların maduriyetini duymayan,görmeyen yetkili ve ilgililer.

Bizim yaşadıklarımız başınıza gelmedikçe bizi anlayamazsınız.
    Biraz akıl,vicdan,merhamet,anlayış...

Biraz empati yapın,o kabiliyetiniz ve zekanız varsa,lütfen...

NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4.  Alıntı Originally Posted by RİCO77 Yazıyı Oku
    Amacı sadece yatırım ve birikim olan,IMKB'ye ve devletine güvenen küçük yatırımcıların maduriyetini duymayan,görmeyen yetkili ve ilgililer.

Bizim yaşadıklarımız başınıza gelmedikçe bizi anlayamazsınız.
    Biraz akıl,vicdan,merhamet,anlayış...

Biraz empati yapın,o kabiliyetiniz ve zekanız varsa,lütfen...
    Bimere cimere yaz kardeş burada sesizimizi duyan yok

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by apsuvahamza Yazıyı Oku
    Bimere cimere yaz kardeş burada sesizimizi duyan yok

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazmaz olur muyum,yazdım.
    Çerkes'im ben,vazgeçmem.
    Sonuna kadar ,legal yollarla hakkımızı aramaya devam edeceğim.
    Bu şekilde keyfi,kasti ve ilgisiz davranarak,küçük yatırımcıları borsadan soğuttular.
    Meydan kumarbazlara kaldı,onlarda fx'te paralarını tüketiyor.
    Borsa artık sembolik bir piyasa ülkemizde.
    Üzerine mum diksinler,kına yakınlar...

6. Ben bimer cimer, spk hepsine yazmıştım, lütfedip cevap bile vermediler, adam yerine koyan yok, ya da bu işe bakanların hepside fetocu, hükümet değişene kadar oyalama taktiği uygulanıyor

Asyab hisseleri ile ilgili kısmı için cevabımız bilindiği üzere, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu_nun 22.07.2016 tarih ve 6947 sayılı kararı ile, 5411 sayılı Bankacılık Kanununun (Kanun) 107 nci maddesinin son fıkrası uyarınca Asya Katılım Bankası A.Ş._nin (Banka) faaliyet izni kaldırılmış, buna istinaden Kurumumuz tarafından Banka ile ilgili Kanunun 106 ncı maddesi kapsamında işlemler tesis edilmeye başlanmıştır. Kurumumuz tarafından Kanunun 106 ncı maddesi çerçevesinde mahkemeden Bankanın iflası istenmiş olup İstanbul 1. Asliye Ticaret Mahkemesinin 2017/41 Esas sayılı dosyası ile görülmekte olan davasında 16.11.2017 tarihi itibarıyla iflasına karar verilmiştir. Bundan sonraki süreçte Bankanın iflas tasfiyesi Kanunda belirtilen yetkiler çerçevesinde Kurumumuz nezaretinde ve atanacak yetkili organlar eliyle yürütülecektir. Yürütülmeye başlanacak tasfiye süreci kapsamında, malvarlığı paraya çevrilecek ve Bankanın borçları ödenecektir. Banka borçlarının ödenmesi sürecinde ise, ilgili yasal düzenlemelerde öngörülen alacak sıraları dikkate alınarak ödemeler gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda, Bankanın diğer borçlarının ödenmesinden sonra bir tasfiye bakiyesi kalması halinde ve başkaca bir hukuki engel bulunmaması kaydıyla, kalan tasfiye bakiyesinin tutarına göre Bankanın (B) grubu hissedarlarına ödeme yapılması söz konusu olabilecektir. Bununla birlikte, tasfiyenin ne kadar süreceği ve bir tasfiye bakiyesinin kalıp kalmayacağına ilişkin herhangi bir öngörüde bulunulması mümkün bulunmamaktadır. Konuya ilişkin duyurular Kurumumuzun resmi internet adresi olan www.tmsf.org.tr üzerinden yapılacaktır. Bilgilerinizi rica ederim.

tmsf ye durum ile ilgili bilgi istedim bu yazı geldi paylaşayım istedim ..saygılar......

Sayfa 113/157 İlkİlk ... 1363103111112113114115123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •