Sayfa 141/157 İlkİlk ... 4191131139140141142143151 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

aykolink NİCKLİ ŞAHIS VARDI ŞUAN KAYIP VE YAZDIĞI YORUMLAR DA SİLİNMİŞ.

ASYABANK SATIŞ İHALESİNİN OLDUĞU ve DARBE TEŞEBBÜSÜNÜN OLDUĞU 15 TEMMUZ GÜNÜ YAZDIKLARININ EKRAN GÖRÜNTÜLERİNİ ALDIĞIM SAYFALAR DA SİLİNMİŞ HER ŞEYDEN HABERİ VARDI!

Dikkatlice resim resim inceleyiniz yazdıklarını, anlayamadık ne diyor bu dedik hepimiz...

aykolink ASYAB ile ilgili en derin bilgilere sahip birisiydi.

15.07.2016 günü ihalenin yapılmayacağını çok emin ve hatta akşamına olacak olaylara bile işaret etmişti.

14 Temmuz ve 15 Temmuz ihale günü o yazdıkları aşağıda.

Kaynak başlangıç sayfası :http://www.hisse.net/forum/showthrea...61770&page=440

RİSK ALMAZSAN, SADECE KARNIN DOYAR.
    PAYLAŞIMLARIM, ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

2. kuş uçmaz kervan geçmez yere yaptırılan handan hisse almışız hiç kazanç yok hep keseden yiyoruz. yok mu bu hanın bir alıcısı (doğru satan yok ki yalandan satışa çıkmıştı) ançak ögrendik daha eteklerindeki taşları dökeçeklerde zamanı var .........

3. Sayıştay, Ziraat Bankası'nın vergi cenneti olarak bilinen British Virgin Adaları'nda kurulan bir şirkete 2014 yılında 1 milyar 636 milyon 770 bin 735 dolar (Bugünkü kurlarla yaklaşık 12 milyar lira) kredi verdiğini, üstelik kredi taksitlerinin ödenmediğini rapor etti

esnafa çifçiye kredi yok adı sanı olmuyan birilerine kredi var dün haber oldu bu gün jet hızı ile açıklama o şirket türkcel diye teselli olarakta varlık fonuna geçmiş .................karar verin

4. bu gün ki haberlerde ziraat bankası 1.6 milyar krediyi turkselle verdik diyor turksell yönetim kurumu açıklama yapmış biz bu krediyi almadık diye din iman yeri gelinçe sözde milliyetci geçinen yerli ve milliler ne kadar daha süreçek bu yalan dolan talan.....................

5. ne hak yediler ne de cana kıydılar. yiğidim aslanım burada bekliyor.......hak yemeyen canlara kıymayan bir yiğidi bekliyoruz.............

6.  Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    ne hak yediler ne de cana kıydılar. yiğidim aslanım burada bekliyor.......hak yemeyen canlara kıymayan bir yiğidi bekliyoruz.............
    bekliyoruz ali abi elimizdeki lotları hakkımızı verip alacak bir yiğit bekliyoruz....not :sende olmasan buraya yazan yok teşekkürler sayfayı canlı tuttuğun için.....

7. merhaba arkadaşlar en kirli haber paylaşılmayan haberdir. bu gün yine bir prorgam izledim sinirden can sıkıntısından uykum kaçtı 1. olay yine başrollerde ziraat bankası bir spor k. de başkanı olan biri oto kiralama şirketi kuruyor z.bankası bu şirketin 0/0.99 hissesini satın alıyor yönetimi de 0/0.1 hissesi olana bırakıyor bu şirkete 600.milyon avans veriyor faizsiz 300.m yakın kerdi kullandırıyor . 145.milyonluk araç alıyor gerisi yok kalan parayı ne yaparsan yap.....
    2. garanti kapsamındaki köprü. tünel ve otoyol ilk 40 günlük so kaga çıkma yasagından dolayı geçilmiyen bu yerlere toplam 673.milyon ödeme
    3.ptt.1 milyar 213.milyon zarar açıklamış yönetmen soruyor bakanım işi gücü koli evrak mektup olan ptt nasıl bu kadar zarar açıklar diye bakan ptt içinde bir şirket kuruyor bu şirkete taranmış olan evrakları taramak için 600-700. milyon veriyor o da işi başka taşeron bir şirkete veriyor birde ptt sözleşmeyi tek taraflı fes ederse 600.m tazminat öder maddesi koyuyor ............ yönetmen dönerek sözü 2 konugu abdüllatif şenere soruyor o da devletin milletin çebine hortum atmışlar bu hortumların uçunuda birine teslim etmişler ne varsa aktarıyorlar diyor işin ilğinç olanı belğelerdeki yolsuzluk raporlarının tamamı danıştay raporlarında alınmış ben prorgamı fazla izliyemedim bu kadar kalpazanlıga vurdum duymazlıga dayanamadım daha başka neleri paylaşdılar izlemedim bu millet kulaklarını tapayıp at gözlüllerini çıkarmasa olacagı bu bir zamanlarda z.bankası simit sarayının 0/0.99 hissesini 500 m alaçaktı basına sızdı millet tepki gösterince almaktan vazgeçmişti. o da ota kıralama işine döneçekt kurt a kuzu teslim edilirse sonu bu çinde devlet malı ile ilgili rüşvet yolsuzluk gibi cezalar idam bizde olsa .............
    not olarak ekliyorum keser döner sap döner deyimine göre zaman geleçek bizim bu başımıza gelende(asyab) gün yüzüne çıkaçak o zaman kim kazanaçak kim kaybedeçek kılıçlar oglu 9 maddelik bir savunma hazırlamış savcı ifademi almak için çagırısa bu maddeleri önüne koyacagım ben o savcıya acıyorum ...............

8. Bugün tmsf başkanı şirketlere ait alacakların hemen hemen tamamlanmak üzere olduğunu ve el konulan sirketlerinde el konulduktan sonra yuzde 60 büyüme yakaladığını söyledi. Hoş Asya için bir açıklama yapmadı ama insallah bizim hisse hesabımızı da görürler bu sene. Tabi cok da umitlenmemek lazım Ytd.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 141/157 İlkİlk ... 4191131139140141142143151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •