Sayfa 1/156 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1248 madde; 1 - 8 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,578

ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

Siyasi konuları yazıp başlığı germeyin, hisse.net'te siyasi yazılara izin vermiyoruz.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2. Arkadaşlar yönetim sağolsun başlığı açtı. Lütfen rica ediyorum. Burada siyasi paylaşımlar yapmayalım. En ufak bir bilgiye bile ihtiyacımız var. Biz ky kimseye kuyruk olduğumuz için yada biat ettiğimiz için hisse almadık. Biz yatırım amaçlı ve bu bankanın satılacağını düşünerek hisse aldık ve mağdur olduk. Bu mağduriyetimizin anlaşılması ve hakkımızın iade edilmesi doğrultusunda paylaşımlar yaparsak belki birgün sesimizi duyurabiliriz. Admin saoğolsun ricamı kabul ederek başlığı açtı lütfen paylaşımlara dikkat edelim. Ayrıca bizi ilgilendiren arşivleri buraya taşımaya çalışalım. Umarım yeni form hayırlı ve tertemiz bir başlangıç olur.
    Son düzenleme : serdar41; 21-02-2017 saat: 21:54.

hayırlı olsun hisse sahiplerinede geçmiş olsun
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    hayırlı olsun hisse sahiplerinede geçmiş olsun
    Amin.Sağolun.

Yeri değişmiş asya kızın. Yönetime sorarak bulabildim emektar başlığımızı. Daha önce olduğu gibi yeni bir gelişme, haber, yorum vb paylaşımları sizlerle paylaşmaya devam ediyor olacağım. Yeni başlık hayırlara vesile olsun.
    Yazılarım yatırımcı tavsiyesi olamaz!
    Yazılarımı beğeniyorsanız itibar puanı vermeyi unutmayın.

6. Hisse değerlerinin sıfırlanması ile ilgili bilgisi olan var mi arkadaşlar.Bir de maliyetler biraz düşmüş mü ben mi yanlış hatırlıyorum maliyetimi acaba

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app

Devlet büyüklerimiz.sizden hakkımızı istiyoruz.Daha bekletmeyin....
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

8.  Alıntı Originally Posted by suz Yazıyı Oku
    Hisse değerlerinin sıfırlanması ile ilgili bilgisi olan var mi arkadaşlar.Bir de maliyetler biraz düşmüş mü ben mi yanlış hatırlıyorum maliyetimi acaba

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app
    Muhtemelen aracı kurumdan kuruma değişiyor. Benimki aynen duruyor.

Sayfa 1/156 1231151101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •