Sayfa 95/157 İlkİlk ... 45859394959697105145 ... SonSon
Arama sonucu : 1251 madde; 753 - 760 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. Arkadaşlar biz ticarî alacaklılar değiliz, red yemesi ondan. Paramızı çoğaltma hayali ile girdik, o bize girdi.
    Imar bankası mağdurlarına bile verdiler ki bize hayli hayli verirler.

2. Arkadaşlar ben sizlerin yorumlarıyla iflas masası ve Çağlayan adliyesine başvurdum dilekçeyide sizlerin dediği gibi yazdım ama cevap bu geldi şimdi ticaret mahkemesine başvurmama gerek varmı yoksa kendimizi beklemeyemi alayım.Bir soruda red yedikten sonra sıra cetvelindeki hakkım dolmuş olurmu

Alıntı Originally Posted by murat3244 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar biz ticarî alacaklılar değiliz, red yemesi ondan. Paramızı çoğaltma hayali ile girdik, o bize girdi.
    Imar bankası mağdurlarına bile verdiler ki bize hayli hayli verirler.
    murat bey onlara mevduat için verdiler biz hisse senedi sahibiyiz para kalırsa ancak o zaman verirler.
    başka türlü kanun cevaz vermiyor.eğerki yeni bir kanun çıkarsa o başka

4. bu gün meral akşenerin mitingini tv izlerken bir anım canlandı.en öndeki bir gençe çebinde kaç paran var diye sordu, o da param yok diye çevap verdi hiçmi paran yok diye tekrar sordu o da 1.tl bile yok dedi. bu vatanın çocugunun çebinde 1tl. lira yokken bakan oğlunun hiç bir meslegi olmuyan oğluna soruyor oglum yanında para varmı diye o da fazla yok sadece 2 milyar var diye çevap veriyor diyor bakan çocuğunda 2.milyar vatan çocugunda 1 lira bile yok.ben ortaokulda okurken masa tenisi sorumlusu okul yönetimine masa tenisi gelirinin spor yaparken askıdaki elbiselerden paranın çalındıgını bildirmiş okul yönetimi de sınıflara tek tek baskın yaparak ögrencilerin cebindeki paranın kaynagını sorarak arama yapmışlar.bizim sınıfa da geldiler herkes üzerindeki tüm paraları masaya çıkartsınlar arama yapılaçak tek kuruş kalmasın dediler benim sıraya geldiğinde senin paran nerede diye sordu ögretmen bende bu günki genç gibi hiç param yok dedim hiçmi dediğinde o zaman krş vardı tek kuruşum bile yok hocam dedim
    arama yapaçagım dedi bende ara dedim aramadı gerçektende tek kuruşum yoktu bizler körü körüne bir partinin peşine düşersek
    araştırmadan denemeden yenilere fırsat vermesek vatan millet için kim faydalı diye araştırmasak bu gibi olaylar her zaman tekrar edeçek

Seçim bildirgelerinde hak etmeyenlere vaatler,,,biz hak edene bırak vaadi,hakkımız bile yok..
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

6. halk bankasında çalışan arkdaşınız ve ya tanıdıgınız varsa sorun suriyelilere her ay düzenli maaş verildiğini ögreneçeksiniz hem de aile sayısına göre en az aile 600-700 tl kalabalık aile 1000-1500 arası

büyük ilde iseniz bankanın her şb ödemiyor plot şubeler ödüyor.

7. 11 ayın sultanına bu gece final seneye bir daha herkese kısmet eder dileği ile.................hayırlı bayramlar

8. Kaç bayram kaç bahar geçti.bize sadece sabır ile beklemek düştü.bize bu zulmü reva görenlere bayram yüzü göstermesin Rabbim

Sayfa 95/157 İlkİlk ... 45859394959697105145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •