Sayfa 132/157 İlkİlk ... 3282122130131132133134142 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. Bank Asya sitesinde asyab hisse senedi sahipleri için açıklama daha sonra yapılacaktır deniyor. Bazı kişiler iflas müdürlüğüne alacak kaydından bahsetmiş. bizim gibi küçük yatırımcılar bildiğim kadarıyla alacak kaydı yaptıramıyor. Zaten elimizdeki hisseler MKK da kayıtlı değil mi? bu hisselerin fiziki çıktısını alıp iflas müdürlüğüne başvuran var mı

2. çıktı aldık iflas müdürlüğüne başvurdum harcını da yatırdık bir de takip için numara verdiler adres degişikliği oldu cevap geldimi gelmedimi bilmiyorum (ret-kabul) sıra no çıkmıyor alaçaklı listeside son 3.5 aydan bu yana yogunluk var diyerek defalarca denesen de açmıyor bu adamlar tüm konuları hikaye ye baglamış.

3.  Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    çıktı aldık iflas müdürlüğüne başvurdum harcını da yatırdık bir de takip için numara verdiler adres degişikliği oldu cevap geldimi gelmedimi bilmiyorum (ret-kabul) sıra no çıkmıyor alaçaklı listeside son 3.5 aydan bu yana yogunluk var diyerek defalarca denesen de açmıyor bu adamlar tüm konuları hikaye ye baglamış.
    Çıktıyı nerden aldınız hocam

4.  Alıntı Originally Posted by Akhmenrah Yazıyı Oku
    Çıktıyı nerden aldınız hocam
    hissen hangi kurumda ise o kurum ve bankada çıktı alırsın benim hisse vb. dan idi oradan aldım.geçenlerde dogan banka lisansı için başvuruda bulunmuştu bu gün gedik yatırım bankası kuruyor diye haber var ülkemiz banka çüplügüne dönmüş kötü yönetim ve devletin el koyarak kapaması yüzünden çöplük olmuş bu çöplügü temizlemek için bu fırsatları degerlendireçek her zaman her yerde milli diyenler bu bankaları bir milli servete dönüştüreçek her fırsatta milli ve yerli diyenler ............

5. Bugün bankasya yi aradım markantalya satilmamis akibetimiz ne olur ne zaman sonuçlanır dedim bütün mal varlıkları satıldıktan borç alacak halledildikten sonra dediler ama bir tarih yok ama bankanın mali durumunun iyi olduğunu hisse senedi sahiplerininde birşeyler alacaklarını söyledi biraz daha sabır

6.  Alıntı Originally Posted by parker1903 Yazıyı Oku
    Bugün bankasya yi aradım markantalya satilmamis akibetimiz ne olur ne zaman sonuçlanır dedim bütün mal varlıkları satıldıktan borç alacak halledildikten sonra dediler ama bir tarih yok ama bankanın mali durumunun iyi olduğunu hisse senedi sahiplerininde birşeyler alacaklarını söyledi biraz daha sabır
    o yetkili bir şey bilmiyor kafadan atıyor savıştırmak için . bilgisi yok örnek istanbul da içra dairesine gittim ben hisse alaçaklısıyım dedim farketmez tüm alaçaklılar buraya başvuraçak dedi git harcını yatır kayıt edelim dedi dediğini yaptım hafta veya aylar sonrası hisse alaçaklıları merkez binaya (ümraniyedeki )kayıt yaptıraçaklar dediler. orayada kayıt yaptırdım hepsi boş çıktı ne sabırı adamlar zamana oynuyor..........dürüst yetkili bankanın şu kadar mal varlığı var şu kadar alaçaklı var şu kadarda hisse alaçaklısı var der ne satıldı kime ne dagıtıldı belli degil. bunlar yalançı çoban..............

Allah belâlarını versin...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Borsacı34 Yazıyı Oku
    5000 lot, toplam 1.500 dolara satılıktır.
    :D az istemişssiniz masallah sanki m halkbank hissesi satıyorsunuz uehuehuhe
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Sayfa 132/157 İlkİlk ... 3282122130131132133134142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •