Sayfa 92/157 İlkİlk ... 42829091929394102142 ... SonSon
Arama sonucu : 1253 madde; 729 - 736 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. iflas masası işleyişinde alacaklı sıra cetveli var. bizler yönetimde söz sahibi olmayan hissedarız, yani dolaylı sahibiyiz. o yüzden sıralamada en son biziz. yapılan açıklamalardan bir artığın kalacağı apaçık anlaşılmaktadır. bizde o yüzden umutlanmaktayız.

2. bu bankanın sermaye ve ortaklık yapısı ve ayrıca iştirak ve baglı ortaklıkların sahiplerinin kendileri ve birden çok şirketleri alaçaklı listesinde alaçaklı olarak kayıt yaptırmışlar. ne olaçak şimdi

3. bire bir karşılaştırdım kendileri ve şirketleri tehşiz ediyorum.

4. ben alacaklı listesini göremiyorum,o yüzden inceleyemedim.benim takıldığım nokta; yapılan açıklamada alacaklılar adına iflas masasındaki temsilci tmsf, bu alacakları da markantalyanın satışıyla karşılanması

5. ismim a harfi ile başladıgı için listede sadece ismime bakıyorum ilk hafta 1lk 10 da sonra 20.de ......50.de şimdik ise 200 yaklaşmış bu günde yine 3. 5 .kişi daha geriye düşmüş önemli olan biz kimden alaçaklıyız bu listede borçlu olarak şöyle bir sıra var
    ASYA KATILIM BANKASI A.Ş. karşısına da Borçlu ADEM BALTACI, VACİDE ATACAN AKYAZI, OĞUZHAN AYTEKİN bu şahıslar borçlu olarak kayıt edilmiş ne gibi bir baglantısı var ben hiç duymadım bu isimleri

Onlar bankadan kredi cektiginden mesala borclu olamazlarmi

7. [QUOTE=cinali;2280874]Onlar bankadan kredi cektiginden mesala borclu olamazlarmi

googul de araştırdım asyab hukuk muşaviri diyor ve ayrıca meslekleri avukat

öyle borçlular yazılsaydı bençe önçelikli sıralarda gazeteçi ahmet...sordugu gibi aldığı kredi ile yalı alan Nagehan ......yazarlardı yalı kredisi

Kadir gecemiz mübarek olsun

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 92/157 İlkİlk ... 42829091929394102142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •