Sayfa 115/157 İlkİlk ... 1565105113114115116117125 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 913 - 920 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. Herkes elindeki hisseyle ilgili iflas mahkemesine başvuru yaptı mı bem hiçbirşey yapmadım.

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ByEA Yazıyı Oku
    Herkes elindeki hisseyle ilgili iflas mahkemesine başvuru yaptı mı bem hiçbirşey yapmadım.

Bi ara dilekçe yazdık, dilekçeye cevap olarak klasik iflas işlemleri tamamlaninca pay sahiplerine kalan miktar olursa pay edilecek dendi. Ama gelişme yok. Esasında bankaya ait mal varlığı çok fazla iş bunları hakkına satıp pay sahiplerine dönüş yapmakta ama ne yapılıyor hiç bir fikrim yok. A grubu hissedarlardan feto münasebeti olanların payını devlete aktarıp bize dönüş yapmak bu kadar mı zordu anlamak güç. Ytd.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by ByEA Yazıyı Oku
    Herkes elindeki hisseyle ilgili iflas mahkemesine başvuru yaptı mı bem hiçbirşey yapmadım.

Yapanla yapmayan arasında fark yok
    İflas masası müracaatı diğer alacaklılara ilgikiydiy ama yinede yapalım diyen yaptı
    Sağlıkla kalin

4. iflas masasına başvurdum.kimileri başvuru ile ilğili cevap geldi diye yorum paylaşmışlardı. bana bir cevap bu güne kadar gelmedi. ayrıca 60 tl harç parası yatırıp 14. icraya da başvurmuştum oradan da bir cevap yok bir de sorgulamak için başvuru sırası vermişlerdi onunlada sorgu yapılmıyor mahkemeyede baş vuramıyorum çünki alaçaklılar listesinda ismim var listedeki ödemelere başlanınca bize artarsa diye basında bir haber vardı bir bilinmez içindeyiz daha kötüsü süreçle ilgili bir yetkili demeç vermiyor. borsa kotundan çekildiği günler 1 ayda 10 haber peş peşe yolladılar ermenilerin ata sözü gibi oldu bu durum sarı öküz öldü ortaklık bozuldu menfat dünyası............

5. borsada sermayesi erimiş zararda olan birden çok hisse işlem görüyor.2015/9 bilançosuna göre zarar -489.169.000.tl yazıyor. sermayesi .900.000.000.tl diyor. zararı düşersek sermaye 410.831.000.tl bu borsada işlem gören sermayesi 41.m olan 10 şirket demek. ayrıca piyasa degeri. 783.000.000.tl. bu kadar milli sermaye çöpe artı bir sürü magdur yatırımcı 2.3 bine yakın çalışanı vardı bu duruma benim aklım yetmiyor . bu süreçe göz yumanlar a puan verirsem şimdilik notum.--- ileride bu durumlarını puan olarak + ya geçirebilirler mi bilemiyorum. benim kanatım zor gibi zaten durum ortada görünen köy e gitmek için kılavuza da gerek yok .

6. 15 temmuz bağışları o gün şehit ve gazi olanlar için toplanan bir para dır. kim topladı adı var kendi yok olan yönetimi belli olmuyan bir vakıf bu bagışları topladı. bu güne kadar bu paraları ne yaptı nereye aktardı kasada ne kadar parası var desek ortada bir şey yok. devletin cebinde 1 .krş para çıkmadan dagıtılaçak para dagıtılmadığına göre vay bizim halimize.

7. Merhaba arkadaşlar güncel takas atabilecek varmı?

Arkadaşım maalesef,kapalı tahtalar ,kapalı olduğu için hiç bir veri görünmüyor. Matrikste yok,diğerlerinde de olacağını sanmam...geçenlerde bir kişi cefaks abimizden egyo yu istemişti, ama aynı benim cevabı vermişti.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 115/157 İlkİlk ... 1565105113114115116117125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •