Sayfa 111/157 İlkİlk ... 1161101109110111112113121 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 881 - 888 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    rize
    Gönderi
    531
     Alıntı Originally Posted by ByEA Yazıyı Oku
    Kesinlikle katılıyorum, küçük yatırımcı devlet eliyle harcandı tek suçumuz TMSF ye yani devlete güvenmek oldu. Yıllar geçti bir çözüm yok, mevduat hesaplarında olduğu gibi en azından 100 bin tl ye kadar hissesi olan küçük yatırımcının parası verilmeli.

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    aynen benim 3500 tl var benim için büyük para elimde olsaişimi görürdü

2. Benim de 9000 tl param gitti o günkü parayla...üzerine enflasyonu da koy !!!!
    Bundan sonra 1 kapik TL yok....elime ne geçerse fiziki dolar...
    Öyle olmaz böyle olur...
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Eyyyyyyy hükümet, uyumaaaa....biz ölmedik daha,unuttunuz ....hak,hukuk,nerede, adalet nerede..gugukistanda mı
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. Kimseden ses yok yüzbinlerce hissedar nerede yav!

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Hurda araba teşviği 10 binden 15 bine çıkardılar...Her yere kaynak bulunuyor....zenginleri daha da zengin ettiniz...hakkı olanların hakkını yemekte üstünüze yok...yatacak yeriniz yok...geciken adalet, adalet değildir...hakkım,haram zıkkım olsun...asyazede, esemzede,spkzede, kısaca zedeyim hep..kimin sayesinde, tabiki bu kul hakkı tanımaz............. sayesinde.😡🤬🤬🤬🤬🤬🤬

Ateş sizi çağırıyor,,,kul hakkı yiyenler...

7. Eğer,küçük,büyük kimsede bu hisseden varsa,ve yetkililerin yatırımcının zarar etmemesi için imkan vardı,veya varda yapılmamış,veya yapılmıyorsa,bu kulhakkına girer,bakara,makara,diyenlere hatırlatırım..benden soylemesi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Varmı bir haber?

Sayfa 111/157 İlkİlk ... 1161101109110111112113121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •