Sayfa 156/156 İlkİlk ... 56106146154155156
Arama sonucu : 1248 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    bu nhısseler kaydı gozukmuyormu ..fiziki nasıl teslım edılıyor
    0.40 tan alırız ama teslimat virman bu iş sikinti ne sen hisseni para almadan virmannedersin ne ben hisselri hesabimda görmeden para gönderirim

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yedi yıl geçti, bir açıklama dahi yapmıyorlar. Bu hesaplamaları kimler yapmıyor ve hissedarlara haklarını dağıtmıyorsa, ALLAH belasını kıçından versin, sıçamayıp ölsün...
    Son düzenleme : Borsacı34; 22-06-2023 saat: 13:01.
    RİSK ALMAZSAN, SADECE KARNIN DOYAR.
    PAYLAŞIMLARIM, ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

3. Merhaba arkadaşlar ihtiyacı olan arkadaşımız var ise 75 kuruşdan alabilirim.

Infinix X6820 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by bistrrader24 Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar ihtiyacı olan arkadaşımız var ise 75 kuruşdan alabilirim.

Sayın İbistrrader24 iki sene önce 30.000 lot hissenizi satmaya karar vermiştiniz. Sattınız mı? Yoksa; sattıkdan sonra pişman olup geri almak mı istiyorsunuz? Hisseyle ilgili de yakın zaman da bir duyumunuz var mı?
    RİSK ALMAZSAN, SADECE KARNIN DOYAR.
    PAYLAŞIMLARIM, ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

5.  Alıntı Originally Posted by Borsacı34 Yazıyı Oku
    Sayın İbistrrader24 iki sene önce 30.000 lot hissenizi satmaya karar vermiştiniz. Sattınız mı? Yoksa; sattıkdan sonra pişman olup geri almak mı istiyorsunuz? Hisseyle ilgili de yakın zaman da bir duyumunuz var mı?
    Merhaba o zaman paraya ihtiyacım vardı satamamıştım şimdi durumu düzelttim bir duyum almadım sadece ihtiyacı olan var ise ihtiyacını görmek istedim.

6. Sayın bistrrader24
    İhtiyaçtan dolayı sözünü ettiğiniz 75 kuruş fiyattan 30000 lot asyab hisse mi satmak istiyorum yardımcı olursanız bana büyük bir iyilik yapmış olursunuz.

7. Arkadaşlar beklemek istemeyip satmak isteyen varsa 75 kuruştan az bir miktar alabilirim

8. Merhabalar ihtiyacı olup satmak isteyen arkadaş varsa 1.20 den alabilirim

Sayfa 156/156 İlkİlk ... 56106146154155156

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •