Sayfa 7/157 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 49 - 56 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. Hiç bir şekilde tık yok. şimdide ortalıkta bir eylül ayı dolanıyor. Bu ne iştir tmsf çıkıp bir açıklama yapmıyor

2. ne yönetimmiş be ne diyelim.1.taşla 2.kuş vurandan daha tecrübelisiniz 1.taşla magdur ettiğiniz eseri görün

3. çok olumlu olacagını zannetmiyorum
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    çok olumlu olacagını zannetmiyorum
    Çıkmayan candan ümit kesilmezmiş.Sesimizi duyurmak adına ben üye oldum.Sizlerde olun...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Her şey satılıyor,bizim paralar ödenmiyor....

http://www.borsagundem.com/haber/tms...atiyor/1194560

6. .....
    BANK ASYA ORTAKLARI UMUTLANDI
    AİHM'nin Demirbank ve Kentbank hakkında verdiği karar, Bank Asya ortakları için umut oldu. BDDK, Bank Asya'ya da benzer gerekçelerle el koymuştu. 300'e yakın Bank Asya ortağı BDDK aleyhine dava açmıştı. Türkiye'de hukuk yolları tıkandığında ise ortaklar davayı AİHM'ye taşıyabilecek.

Aihm e taşınan davaların çogunu mahkeme masrafı +...vb. giderlerle ülkemiz kaybediyor haklı olarak magdur olanlar bu yollarla hakkını arıyor ve kazanıyor.. bizi yönetenler emsal davalar varken bunu niye görüp bu konuları titiz şekilde degerlendirmiyor.

Sayfa 7/157 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •